„Joga prawdziwa”– pomysł na szczęście i spokój

Na polskim rynku pojawiła się książka „Joga prawdziwa” autorstwa Jennie Lee – terapeutki, która od kilkunastu lat z powodzeniem wykorzystuje jogę klasyczną oraz medytację w pracy z tysiącami pacjentów. Stosując metody opisane w publikacji, pomogła wiele osobom zmagającym się ze stresem, przygnębieniem, depresją, zaburzeniami odżywiania czy innymi problemami. Co jeszcze warto wiedzieć o tej niezwykłej książce i jej autorce?

fot. freepik

Zobacz także: Joga – spokój jest w Tobie

Lee w „Jodze prawdziwej” pokazuje, jak przezwyciężyć trudności i osiągnąć trwałe szczęście, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu. Jej zdaniem praktyka „Jogastur” – najstarszego traktatu klasycznej jogi indyjskiej – wzmocni twoją wytrzymałość, siłę, koncentrację umysłu oraz zaprowadzi cię do oświecenia. Autorka uważa, że teoria niestosowana w życiu jest bezużyteczna, dlatego sama od lat praktykuje wszystko o czym pisze, żyjąc zgodnie z zasadami starego traktatu. Pamięta, by być szczęśliwą nawet w okresach ciężkich prób.

„Joga prawdziwa”: sposoby na stres, koncentrację i spokój

Joga prawdziwa

„Joga prawdziwa” Jennie Lee

Kompetencje i doświadczenie pozwalają Lee przekazywać złożone teoretyczne rozważania nad jogą prostym, przyjaznym, zrozumiałym dla jej uczniów oraz czytelników językiem. Autorka potrafi nadawać im praktyczny wymiar w formie natychmiastowych, konkretnych działań. Dzięki skutecznym ćwiczeniom, technikom, afirmacjom czy medytacjom, możemy wzmocnić swoją wytrzymałość, siłę, a także koncentrację umysłu, przejąć kontrolę nad własnym życiem i osiągnąć prawdziwy spokój. Z jej pomocą odkrywamy skuteczne metody utrzymania pozytywnych myśli, zarządzania stresem, poprawy komunikacji czy budowania nowych nawyków sukcesu.

„Joga prawdziwa” wśród coachów, nauczycieli rozwoju osobistego i budowania wizerunku króluje jako absolutny hit. Rynek księgarski w Polsce przyjął ją także jako inspirującą propozycję dla wielbicieli systemów filozofii indyjskiej, zdrowego trybu życia oraz kolekcjonerów, dobrej, klasycznej sztuki jogi.

Publikacja to wszechstronna książka o życiu, a każdy jej rozdział został spisany z ogromną pokorą i miłością. To wydanie wręcz uskrzydla serce, ciało, umysł oraz przypomina nam, że szczęście tkwi w każdym z nas, tylko musimy odpowiednio go poszukać.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (200 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...