Zabiegi lunchowe – wszystko co chcecie wiedzieć na ten temat

W dniu uroczystości, przed ważnym spotkaniem czy podczas przerwy na lunch – zabiegi ekspresowe można wykonać w dowolnym czasie. Są szybkie, nieinwazyjne i przynoszą natychmiastowe efekty.  Z jakich propozycji warto skorzystać?

Zabiegi lunchowe

Młodsze spojrzenie w kilka minut

Wystarczy kilka minut, aby pozbyć się zmęczonego wyrazu twarzy powodowanego przez cienie i tzw. worki pod oczami. Zabieg Redensity II to innowacyjna formuła dedykowana delikatnym okolicom oka. Polega na iniekcji lekkiego żelu zawierającego usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks odnawiający skórę złożony z aminokwasów, przeciwutleniaczy, minerałów i witaminy B6. Preparat wzbogacony został o lidokainę – substancję znieczulającą. Zabieg trwa kilka minut, nie wymaga przygotowań i jest praktycznie bezbolesny. Po wyjściu z gabinetu możemy bez obaw wrócić do codziennych zajęć. Procedura żelu została stworzona w taki sposób, że powoduje on zmniejszony nacisk na tkankę i tym samym redukuje ryzyko powstania obrzęku. – Redensity II to propozycja dla kobiet i mężczyzn z podkrążonymi, zmęczonymi oczami. Efekt w postaci zwiększonej sprężystości oraz elastyczności skóry pojawia się niemal natychmiast po zabiegu, z czasem dochodzi także do rozjaśnienia okolicy pod okiem – mówi dr Małgorzata Ornatowska z Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea w Krakowie. Rezultaty ekspresowego zabiegu utrzymują się nawet przez rok.

Light filling po wakacjach

Szybkim sposobem na odmłodzenie i poprawę wyglądu – np. przed ważną uroczystością – jest zabieg z wykorzystaniem preparatu Redensity I. Żel stworzony na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz kompleksu odnawiającego skórę przywraca jej odpowiedni poziom nawilżenia, prawidłową gęstość, a także równomierny koloryt. Iniekcję można wykonać na dowolnym obszarze ciała – na twarzy, szyi, dekolcie czy na dłoniach.  – Cała procedura składa się z trzech sesji wykonywanych co trzy tygodnie. Dodatkowo możemy ją połączyć z wypełnieniem zmarszczek. Jest to również dobra propozycja, jeśli chcemy zregenerować skórę po letnim urlopie i dłuższej ekspozycji na słońce – zaleca dr Małgorzata Ornatowska. Komfortowy zabieg jest niezwykle szybki, a jego efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.

Piękna w kwadrans? To możliwe!

Tak zwane zabiegi lunchowe nie zabierają nam dużo czasu, a ich efekty są zdumiewające. Rezultatem kilkunastu minut i jednorazowej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej może być nie tylko wewnętrzna odnowa skóry, ale także widoczna poprawa owalu twarzy czy wyraźne wygładzenie zmarszczek. – Preparaty na bazie biodegradowalnego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, jak np. Teosyal Ultra Deep czy Teosyal Global Action, pozwalają na przeprowadzenie kompleksowych zabiegów modelujących lub wypełniających tkanki. W efekcie możemy pozbyć się ubytków objętości, wyrównać kontur twarzy i wypełnić nawet głębokie zmarszczki oraz nieestetyczne bruzdy. Czas zabiegu uzależniony jest od rozległości obszaru ciała, jednak nie trwa dłużej niż kilkanaście minut, a efekty widoczne są niemal zaraz po zejściu z fotela – zapewnia dr Ornatowska. – Dzięki temu, że kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry, zabiegi z jego wykorzystaniem są bezpieczne i pozbawione jakichkolwiek skutków ubocznych. To m.in. dlatego po zakończonej sesji w gabinecie możemy bez obaw wrócić do pracy czy innych zajęć – dodaje dr Małgorzata Ornatowska, specjalista z zakresu medycyny estetycznej.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (163 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...