Urodzinowe balony dla rocznego dziecka

Roczek dziecka to niezwykłe wydarzenie dla całej rodziny i okazja, by spotkać się w większym gronie. Czy warto świętować z tej okazji skoro sam solenizant nie do końca rozumie co się dzieje? Ależ oczywiście i to nie powinno podlegać żadnej dyskusji.

W dobie współczesnej technologii, gdzie wszystko można udokumentować w formie zdjęć i filmów, tworzymy niezwykłą pamiątkę. W późniejszym okresie swojego życia dziecko będzie mogło zobaczyć jak wyglądało jego pierwsze wielkie święto. Dlatego świętujmy, celebrujmy, cieszymy się tym dniem i nie zapomnijmy o odpowiedniej oprawie. Balony na urodziny to obowiązkowy must have tego typu przyjęć.

Niezwykła moc balonów na urodziny

Pierwsze urodziny dziecka to oficjalne zakończenie okresu niemowlęctwa i wejście w kolejny etap. To czas radości i świętowania, który warto przeżyć w sposób wyjątkowy. Część osób urządza z tej okazji wielkie fety na dworze albo w wynajętych lokalach, ale nie są to jedyne możliwości. W domowym zaciszu również możemy zorganizować wspaniałą imprezę, która wcale nie musi wiązać się z bardzo wysokimi kosztami. Kreatywność i kilka gadżetów z mellilu.com pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat przyjęcia, który wszyscy goście zapamiętają na długo.

Balony urodzinowe w organizacji takiego przyjęcia powinny odgrywać główną rolę. Jest to tani, a efektowny sposób na podkreślenie wyjątkowości danej chwili. Wysokiej jakości balony na urodziny prezentować się będą bardzo dobrze zarówno w rzeczywistości jak i na zdjęciach i filmach, i pięknie wypełnią przestrzeń, w której organizowana jest uroczystość. Ponadto balony dla maluszka będą niesamowitą atrakcją i przedmiotem, którym na wiele sposobów można bawić się z solenizantem. Jeśli wśród zaproszonych gości znajdują się inne dzieci, one również docenią ich obecność.

 

Balony urodzinowe dla chłopca

Wybór balonów może dla niektórych okazać się nie tak łatwym zadaniem jakby się to początkowo mogło wydawać. Dlatego, jeśli nie do końca jesteśmy pewni co wybrać, postawmy na klasykę i kolor niebieski, błękitny. W ofercie mellilu.com znaleźć można kilka wzorów balonów w tej kolorystce.

Błękitno-białe balony na roczek z napisem 1st Birthday ONE party i wizerunkiem auta dostępne są w pakiecie 6 i 50 sztuk. Biały balon ma błękitny napis, a błękitne mają napisy białe. Jest to fajne połączenie, a ilość 50 sztuk pozwoli w ładny sposób udekorować nawet większe sale.

Innym rozwiązaniem są balony na pierwsze urodziny z nadrukiem trampka i napisem Number 1 w pastelowym niebieskim kolorze. Jeśli nasz solenizant lubi piłkę oraz widać u niego zaintrygowanie sportami, w ten sposób podkreślimy jego pierwsze zainteresowania. Podobne rozwiązanie możemy zastosować jeśli fascynację w dziecku wzbudzają zwierzątka. Balony ze słonikami sprawdzą się idealnie. W pakiecie mamy jasnoniebieskie balony w białe grochy i jasnoniebieskie balony z wizerunkiem słonia unoszonego przez baloniki. Całość wygląda uroczo i zachwyci nie tylko najmłodszych gości przyjęcia.

 

Balony na roczek dla dziewczynki

Jeśli mamy w domu solenizantkę, która obchodzić będzie swe pierwsze urodziny postawmy na róż. Kolor ten pięknie się prezentuje i małe księżniczki go uwielbiają, dlatego nie obawiajmy się go. W ofercie dla chłopców opisaliśmy błękitno-białe balony z nadrukiem, które mają również swój odpowiednik w kolorystyce przeznaczonej dla dziewczynek. Wersja różowo-biała dostępna jest w takich samych pakietach, czyli 6 bądź 50 sztuk i posiada taki sam napis: 1st Birthday ONE party. Jednak te balony nie są takie same.

Różnica dotyczy nie tylko koloru. Zmieniona została również czcionka napisu ONE. Różowo-białe balony mają ten napis delikatniejszy, przez co jest on bardziej dziewczęcy. Również wizerunek auta został zastąpiony gwiazdką.

Inną rozwiązaniem, ale pozostającym w tej kolorystyce jest wybór jasnoróżowych balonów w białe kropki. Takie balony są bardziej uniwersalne, dzięki czemu będziemy je mogli w późniejszym okresie wykorzystać w innych sytuacjach.

 

Balony na pierwsze urodziny z cyfrą 1

Zestaw różnokolorowych balonów z napisem 1 to propozycja, która nie zostawia żadnych wątpliwości z jakiej okazji zostało zorganizowane dane przyjęcie. Balony występują w całej gamie kolorystycznej i ozdobione są białym nadrukiem, na którym widnieje jedna duża cyfra 1 oraz wiele mniejszych jedynek, gwiazdek i kropeczek. Całość prezentuje się spektakularnie i robi wrażenie.

Wszystkie z opisanych balonów mają rozmiar 30 cm, występują w pakietach po 6 i 50 sztuk i dostępne są w sklepie internetowym mellilu.com. Można je nadmuchać powietrzem albo helem, dzięki czemu przymocujemy je zarówno do krzesła, żyrandola, karnisza jak i powiesimy pod sufitem.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (56 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  5 grudnia 2019 14:57

    Pod koniec miesiąca moja wnuczusia będzie miała roczek,więc kupię takie baloniki.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany