Popularne kobiece aplikacje na telefony

Przedstawiamy popularne kobiece aplikacje na telefony, które cieszą się dużą popularnością wśród płci pięknej. Wszystkie są bezpłatne. Ale raz ściągnięte, mogą stać się niezbędnym narzędziem do naszego codziennego funkcjonowania. Pomagają maksymalnie uprościć wykonywane na co dzień czynności, monitorować ilość spożywanych kalorii, zorganizować wolny czas. Może was także jakaś apka zachęci do pobrania?

Popularne kobiece aplikacje na telefony

Popularne kobiece aplikacje – KOBIECE SPRAWY

Jednym z dowodów na to, że prawie wszystkie nasze sprawy możemy kontrolować za pomocą smartfona, jest aplikacja My Days. Pozwala monitorować kobiecy cykl, wysyła powiadomienia o zbliżającej się owulacji czy menstruacji, umożliwia dodawanie osobistych notatek i korespondencji z ginekologiem. 

Popularne kobiece aplikacje – MODA

Widzisz piękną bluzkę albo sukienkę i koniecznie chciałabyś wiedzieć, gdzie taką można kupić? Dotarcie do informacji może wcale nie być takie trudne dzięki aplikacji The Hunt. Wystarczy, że zamieścisz zdjęcie z upragnioną stylizacją, a inni użytkownicy na jego podstawie podpowiedzą, w jakim znajdziesz ją sklepie

Popularne kobiece aplikacje – GOTOWANIE

Są kobiety, które pozostają wierne papierowym, starym książkom kucharskim, nierzadko przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Część z nas woli jednak bardziej nowoczesne rozwiązania. W przygotowaniu smacznych potraw może nam pomóc smartfon, a dokładniej – aplikacja Cooklet. Zawiera przepisy na różne okazje, a ich wyszukiwanie jest bardzo proste. Jeśli w trakcie gotowania nie chcesz dotykać telefonu, aplikacja sama przeczyta przepis.

Popularne kobiece aplikacje – ZDROWE ODŻYWIANIE

Na ogół przywiązujemy dużą wagę do tego, co jemy. Kobietom, które starają się pilnować dziennego limitu kalorii, może się przydać aplikacja Fitatu, stworzona na kształt dziennika. Zapisuje się w nim wszystkie zjedzone posiłki, a aplikacja, na podstawie wprowadzonych produktów i ilości, oblicza kalorie oraz białka, tłuszcze i węglowodany. Nie wszystkie dane trzeba wprowadzać ręcznie, czasem wystarczy zrobić zdjęcie kodu kreskowego.

Popularne kobiece aplikacje – PODRÓŻE

Kobietom, które lubią podróżować (albo częste wyjazdy po prostu wiążą się z ich pracą) przyda się aplikacja Foursquare. Wystarczy podać lokalizację, by otrzymać rekomendacje bądź zobaczyć negatywne opinie o danym miejscu, zamieszczone przez tych, którzy już je odwiedzili. Przydatna może też się okazać inna związana z podróżami aplikacja – PackPoint, która pomoże nam sprawnie się spakować i o niczym nie zapomnieć. Wybieramy miejsce i cel podróży, podajemy, co w danym planujemy robić, a na ekranie wyświetli się lista rzeczy, które warto zabrać ze sobą.

Popularne kobiece aplikacje – PŁATNOŚCI MOBILNE

Wiele z nas straciło nawyk noszenia przy sobie gotówki. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem większości transakcji możemy dokonać za pomocą karty bankomatowej, a coraz częściej także – smartfona. Dzięki aplikacji SkyCash błyskawicznie opłacisz rachunki (wystarczy zrobić zdjęcie kodu kreskowego), zapłacisz jednym kliknięciem za parkowanie w płatnej strefie, kupisz bilety na komunikację miejską, PKP czy do kina. To aplikacja, która bardzo upraszcza życie, oszczędza czas i w wielu sytuacjach pozwala uniknąć stresu.

Popularne kobiece aplikacje – ZDJĘCIA

Dużą popularnością wśród kobiet, zwłaszcza amatorek serwisów społecznościowych, cieszy się aplikacja do edycji zdjęć – Prisma. Można w niej zastosować filtry, inspirowane popularnymi dziełami sztuki. Do wyboru jest kilkadziesiąt stylów – klasycznych i nowoczesnych. Aby na zdjęcie nałożyć filtr, konieczne jest połączenie z Internetem. Innymi aplikacjami, chętnie wykorzystywanymi do obróbki zdjęć są również m.in. Aviary i VSCO.

 

Popularne kobiece aplikacje – WOLNY CZAS

Jeśli masz ochotę wyjść gdzieś wieczorem, w ułożeniu planów może Ci pomóc aplikacja Coigdzie. Zawiera codziennie aktualizowaną bazę informacji o wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i tych dla rodzin z dziećmi. Każde wydarzenie posiada obszerny opis, a z jego organizatorem możesz skontaktować się jednym kliknięciem.

 

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...