Popularne kobiece aplikacje na telefony

Przedstawiamy popularne kobiece aplikacje na telefony, które cieszą się dużą popularnością wśród płci pięknej. Wszystkie są bezpłatne. Ale raz ściągnięte, mogą stać się niezbędnym narzędziem do naszego codziennego funkcjonowania. Pomagają maksymalnie uprościć wykonywane na co dzień czynności, monitorować ilość spożywanych kalorii, zorganizować wolny czas. Może was także jakaś apka zachęci do pobrania?

Popularne kobiece aplikacje na telefony

Popularne kobiece aplikacje – KOBIECE SPRAWY

Jednym z dowodów na to, że prawie wszystkie nasze sprawy możemy kontrolować za pomocą smartfona, jest aplikacja My Days. Pozwala monitorować kobiecy cykl, wysyła powiadomienia o zbliżającej się owulacji czy menstruacji, umożliwia dodawanie osobistych notatek i korespondencji z ginekologiem. 

Popularne kobiece aplikacje – MODA

Widzisz piękną bluzkę albo sukienkę i koniecznie chciałabyś wiedzieć, gdzie taką można kupić? Dotarcie do informacji może wcale nie być takie trudne dzięki aplikacji The Hunt. Wystarczy, że zamieścisz zdjęcie z upragnioną stylizacją, a inni użytkownicy na jego podstawie podpowiedzą, w jakim znajdziesz ją sklepie

Popularne kobiece aplikacje – GOTOWANIE

Są kobiety, które pozostają wierne papierowym, starym książkom kucharskim, nierzadko przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Część z nas woli jednak bardziej nowoczesne rozwiązania. W przygotowaniu smacznych potraw może nam pomóc smartfon, a dokładniej – aplikacja Cooklet. Zawiera przepisy na różne okazje, a ich wyszukiwanie jest bardzo proste. Jeśli w trakcie gotowania nie chcesz dotykać telefonu, aplikacja sama przeczyta przepis.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (108 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. megi829  3 stycznia 2017 21:04

  najbardziej podoba mi się the hunt 🙂 coś mi wpadnie w oko i nigdzie tego nie można kupić.. skąd to znam 🙂

  Odpowiedz
 2. martucha180  3 stycznia 2017 21:08

  Maybe My days

  Odpowiedz
 3. xt125x  3 stycznia 2017 23:09

  Ciekawe aplikacje. Niektóre na pewno wypróbuję.

  Odpowiedz
 4. agasam9  3 stycznia 2017 23:35

  kolejne zagracanie smartphone

  Odpowiedz
 5. kasiadrozdz  16 lutego 2017 16:01

  super!

  Odpowiedz
 6. Wiesna  17 lutego 2017 07:56

  Fitatu jest moim numer jeden! 🙂

  Odpowiedz
 7. karr96  13 kwietnia 2017 12:17

  mam Listonic i Cooklet, a od kilku dni testuję Znanego Lekarza. Jako mama mam jeszcze aplikację BoboVita i Torba Kangura. Fajnie, że myślą o udogodnieniach dla dzieci i rodziców 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.