Pomysły na karnawałowe przebrania dla dzieci

Karnawał jest bardzo przyjemnym okresem czasu wypełnionym szalonymi zabawami, kolorami i dźwiękami czasu. To tradycja miła nie tylko dla dorosłych. Także dzieci wyczekują swoich pierwszych karnawałowych bali. Najlepszą zabawą są przebieranki. Co warto wybrać w tym roku na tę okazję, żeby nie było nudno, by dziecko czuło się wyjątkowo i wygodnie? A gdyby tak tym razem odstąpić od sztampowych spidermanów i kopciuszków i wybrać coś nietuzinkowego? W internetowym butiku coocoo.pl wszyscy szukający nietypowych inspiracji rodzice znajdą coś, co zadowoli najbardziej wybrednego małego balowicza.

Karnawalowe stylizacje dla dzieci

Karnawał to jedyny i najbardziej kolorowy czas w całym roku. Serpentyny, śmieszne baloniki, konfetti – wszystko to wprawia w magiczny nastrój do zabawy i szaleństw. Dzieci w tym okresie również przejmują nastrój podekscytowania i marzą o tym, aby choć w jedno popołudnie zmienić się w czarodziejską wróżkę czy bohaterskiego rycerza. Karnawał to świetny pretekst do zorganizowania maluchom balu przebierańców. Ryzyko powielenia stroju jest jednak wysokie. Dlatego warto dziecku zaproponować coś niepopularnego, ale wyjatkowego zarazem. Widok tych samych strojów dla księżniczek, batmanów i wizerunków postaci z aktualnych kinowych hitów sprawi nie tylko nam wielką przykrość. Ciekawym rozwiązaniem są przyjęcia tematyczne, na które dzieci mogą przyjść w strojach wymyślonych przez siebie postaci, nie tylko tych, które proponują wielkie wytwórnie filmowe. Każda kreacja wymyślona samodzielnie przez malucha i przez niego nazwana pobudzi dzieci do twórczego myślenia i na chwile odciągnie od komercyjnych propozycji. Gwarantuje to również niepowtarzalność przebrania.

Karnawalowe stylizacje dla dzieci

Równie kreatywna może okazać się propozycja zanurzenia w głąb szafy i wyczarowania bajecznego przebrania z tego, co się w niej znajdzie. Takie stroje bardzo często sprawią nam więcej frajdy niż kupne, trochę pracy nożyczek czy odrobina cekinów i kleju z brokatem i mała gwiazdeczka gotowa na bal. To kolejny pomysł na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem i dobrą zabawę dla całej rodziny.

Karnawalowe stylizacje dla dzieci

Dla tych, którym zabraknie pomysłów lub zawartość szafy okaże się zbyt skromna butik coocoo.pl podaje kilka propozycji na to, jak nietuzinkowo i ze smakiem wystroić małego imprezowicza. Z pozornie prostej sukienki można stworzyć balową kreację na miarę księżniczki, a chłopięca koszula za sprawą wyszukanych dodatków przemieni naszego smyka w prawdziwego rycerza. Ciekawe kroje i szeroka gama kolorów pozwoli na skompletowanie kreacji, w której dziecko będzie się czuło odświętnie, magicznie i wyjątkowo. Coocoo.pl proponuje niebanalne zastosowanie ubranek, które świetnie sprawdzą się również na codzień. Warto przygotować się wcześniej i sprawić, by karnawał był czasem niezapomnianej zabawy, kolorowych dekoracji i ciekawych, nietypowych strojów. O tej porze roku nawet maluchy interesują się modą.

Karnawalowe stylizacje dla dzieci

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (31 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.