Paznokcie inspirowane jedzeniem – oryginalny manicure dla koneserek dobrej kuchni

Szukasz pomysłu na oryginalny manicure, którym wprowadzisz nutkę dowcipu do szarości codziennego dnia? Zobacz stylizacje zainspirowane ulubionymi daniami, owocami czy przekąskami internautek! Może pokusisz się o stworzenie własnego smacznego motywu, łącząc kilka kolorów lakieru lub wykorzystując kolorowe kalkomanie?

Paznokcie inspirowane jedzeniem to z pewnością dość niecodzienne rozwiązanie. Choć podobne wzorki na paznokcie pojawiały się w popularnej na Instagramie zabawie polegającej na tworzeniu i fotografowaniu manicure w kolorze różnych rzeczy to jednak ograniczały się one raczej do zbliżonej do tych obiektów palety barw. Rzadziej do drobnych detali nawiązujących do struktury przekroju roślin czy do charakterystycznego gradientu. Manicure, który zobaczycie poniżej jest zaś w większości bardzo dokładnym odwzorowaniem ulubionych potraw właścicielek paznokci. Oczywiście w lekkiej, nieco komiksowej formie, która już od pierwszego spojrzenia poprawia obserwatorowi humor!

paznokcie inspirowane jedzeniem

źródło: www.pixabay.com

Paznokcie inspirowane jedzeniem – oryginalny manicure dla koneserek dobrej kuchni

Pomysłów na paznokcie inspirowane jedzeniem jest tyle ile koneserek dobrej kuchni. I jeśli bywacie zaskoczone połączeniami smaków lansowanymi przez Waszych znajomych, kulinarnych blogerów, a także zwykłych internautów, będziecie w prawdziwym szoku, na widok niektórych wzorków! Sushi na „trójwymiarowym” półmisku? Jajka sadzone na bekonie? Awokado z naklejką producenta na skórce? Ależ proszę bardzo!

Tego rodzaju wzorki to oczywiście przygoda dla cierpliwych. Tworzy się je głównie poprzez domalowywanie kolejnych elementów za pomocą bardzo cienkiego pędzelka lub wykałaczki. Łatwiejszym i szybszym rozwiązaniem są naklejki, cyrkonie i wszelkiego rodzaju kalkomanie. Zawsze możemy też zdecydować się na pojedynczy paznokieć z wzorem wpisujący się w manicure na wszystkich pozostałych palcach dłoni.

Najbardziej uniwersalne wydają się wzorki z owocami, lodami, donutami i babeczkami. Świetnie oddadzą bowiem atmosferę ciepłych dni wiosny oraz lata i nie wywołają tylu kontrowersji, co choćby sadzone jajka. Wszystko zależy jednak od indywidualnych upodobań oraz stylizacji uzupełniającej wybrany motyw. Nie mówiąc już o odpowiedniej dozie odwagi oraz dystansu do świata!

 

Zobacz, jak prezentują się paznokcie inspirowane jedzeniem:

Owoce

Awokado

 

Manicure śniadaniowy

 

Fast food

 

Warzywa

 

Lody, donuty i babeczki

 

Makaron

 

Sushi

 

Który z „kulinarnych” wzorów najbardziej przypadł Wam do gustu? Czy chciałybyście zobaczyć jeden z nich na swoich dłoniach? Nie zapomnijcie zostawić komentarza!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (186 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...