Nie masz pomysłów na stylizacje? Poznaj Wirtualnego Stylistę, który doradzi Ci zupełnie za darmo! “Get the look!” 

Zdarza Ci się kupić nową bluzkę, ale nie wiesz do czego ją założyć? Podoba Ci się spódnica, ale nie masz pojęcia z czym ją łączyć? Znamy na to receptę! Poznaj Wirtualnego Stylistę, który jeszcze przed zakupem danego produktu  przedstawi Ci propozycję 4 stylizacji – w różnym stylu i na różne okazje z tym produktem w roli głównej. I to kompletnie za darmo! Nie wierzysz? Sprawdź to!

Wirtualny Stylista Splendi.pl stanie się Twoim nowym ulubionym towarzyszem zakupów online. Zobacz jak działa i zaufaj jego propozycjom!

“Get the look!”

Na pewno zdarzyło Wam się kupić ubranie, które zupełnie nie pasowało do Waszej garderoby. Czasami kupujemy coś pod wpływem chwili, uroku danej rzeczy, a później nie mamy jej z czym założyć. Na ratunek przychodzi Wirtualny Stylista Splendi.pl, który już na etapie wybierania produktu, podpowie Ci, z czym możesz go zestawić tak, by stworzyć kompletny look. Możesz się nim zainspirować lub powierzyć mu losy swojej garderoby w całości i od razu kupić całą stylizację. Dzięki Wirtualnemu Styliście nie będziesz miała już nigdy problemu z tym, że nie masz w co się ubrać!

Stylizacje - Wirtualny Stylista

Jak to działa?

Moduł Wirtualny Stylista znajdziecie na innowacyjnej platformie modowej Splendi.pl. Z tysięcy produktów, które są w tej chwili dostępne w sprzedaży, sztuczna inteligencja Splendi.pl w kilka sekund kompletuje dla Ciebie cztery różne stylizacje. Możesz wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba i kupić cały “look” od razu lub zainspirować się i znaleźć w swojej garderobie podobne ubrania i dodatki. Propozycje Splendi.pl oparte są o tysiące stylizacji przeanalizowanych wcześniej przez sztuczną inteligencję. Splendi.pl zadba o to, żeby proponowane stylizacje były modne i stylowe! 

Wirtualny Stylista Splendi

To nie wszystko…

Nie zapominaj też, że na Splendi.pl z łatwością znajdziesz produkty podobne do wybranego, inne alternatywy. Klikając na wybraną rzecz z proponowanej stylizacji, przenosisz się na kartę produktu, a tam w sekcji “Produkty podobne”, sztuczna inteligencja podpowie Ci więcej podobnych produktów. Wśród nich oczywiście będą też tańsze alternatywy, których tak często szukamy.

Jeśli szukasz łatwiejszego rozwiązania na znalezienie podobnych produktów, to kliknij logotyp Splendi znajdujący się w rogu zdjęcia z ubraniem. Silnik SPLENDI AI znajdzie w bazie tysięcy produktów, te ubrania które są najbardziej podobne, a link przeniesie cię do sklepu.

Splendi produkty podobne

 

Podpowiedzi sztucznej inteligencji Splendi.pl są oparte o wygląd, a nie przypisane tagi lub kategorie, co wprowadza wyszukiwanie i rekomendacje na zupełnie nowy poziom. 

O SPLENDI.PL

SPLENDI.PL to platforma modowa z ubraniami oparta prawie w całości na sztucznej inteligencji. SPLENDI AI to autorskie rozwiązanie sztucznej inteligencji, które zapewnia wyjątkowe doznania zakupowe, dzięki którym poczujesz się jak w stacjonarnym sklepie, wodząc oczami od jednej rzeczy do drugiej – bez myślenia o filtrach czy kategoriach. Nie musisz przekładać swojego wyobrażenia o szukanym ubraniu na słowa – na SPLENDI.PL posługujesz się głownie obrazem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...