Modelowanie twarzy makijażem – zobacz gdzie rozjaśnić lub przyciemnić

 O tym, że matka natura nie jest sprawiedliwa już wiemy, jednak na wszystko jest jakiś sposób.  Gdy nasza twarz nie jest taka, jak sobie wymarzyliśmy, możemy zmienić optycznie jej rysy bez ingerencji chirurgicznej, a jedynie za pomocą makijażu! Zasada jest taka, ze musi być on wykonany prawidłowo a ilość kosmetyków nie może przekroczyć bezpiecznej granicy.

Modelowanie twarzy – zasady

Do modelowania naszej twarzy możemy użyć trzech kosmetyków, mianowicie:

  1. Różu– na kości policzkowe i optymalnie aby wyszczuplić twarz należy wyciągnąć róż do skroni, możemy nałożyć odrobinę na czubek nosa, co doda świeżości naszej twarzy. Miejsce w którym  powinniśmy nakładać róż możemy łatwo znaleźć za pomocą prostego triku z pędzelkiem czy kredką. Przykładamy ją jednym końcem do zewnętrznego końca nasze brwi i kierujemy równolegle do twarzy , drugą kredkę przykładamy do kącika naszych ust a jej drugi koniec  przechodzić powinien przez środek naszego ucha, w ten sposób w miejscu krzyżowania się obu kredek powstaje nam punkt w którym powinien znaleźć się róż do policzków.
  2. Rozświetlacza- który możemy nałożyć pod łukiem brwiowym, na środek nosa, obszar policzków pod oczami, jak również pod kącikami ust i między brwiami.
  3. Bronzera-aby wyszczuplić optycznie nos należy nałożyć go na boczne jego strony oraz na czubek, aby wyszczuplić dolną cześć twarzy bronzer nakładamy pod kość jarzmową szczęki, na skronie, czy też na skraju naszego czoła tuż pod linią włosów co sprawi, że nasza twarz stanie się krótsza.

 

autorka: Yasminev

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...