Jak zrobić makijaż krok po kroku wieczorowy, dzienny, ślubny. Tutoriale i zdjęcia

Sprawdzone porady jak wykonać perfekcyjny makijaż krok po kroku. Prezentujemy najnowsze trendy w makijażu twarzy i make-up w stylu Gwiazd. Tutaj znajdziesz wiele zdjęć i poradników m.in. jak zrobić makijaż oczu, jak wyszczuplić optycznie twarz lub powiększyć optycznie oczy. Pokazujemy wiele wersji na makijaż krok po kroku dzienny, wieczorowy czy ślubny. Obejrzyj także liczne tutoriale na makijaż dla początkujących.

Zobacz detale doskonałego makijażu krok po kroku

Opisujemy także  triki i porady wizażystów jak wykonać detale w makijażu twarzy. Między innymi dowiesz się jak zrobić kreski eyelinerem, wykonać makijaż smoky eyes – podstawę wielu makijaży wieczorowych. Opisujemy także jak konturować twarz czy regulować brwi.

Także tutaj znajdziesz przepis na idealne usta umalowane czerwoną szminką. Masz inne pomysły na swój look? W tym dziale uzyskasz odpowiedź prawie na wszystkie makijażowe pytania. Z nami uda Ci się każdy makijaż – zacznij próbować już dzisiaj.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!