Powstał multifunkcyjny długopis do makijażu w stylu kultowego, szkolnego gadżetu z lat 90.!

Multifunkcyjne kosmetyki to praktyczne rozwiązanie, które powstało na fali zainteresowania ekologicznym podejściem do tworzenia produktów z branży beauty. Trend na zero waste obejmuje już nie tylko wielofunkcyjność samych produktów do pielęgnacji czy makijażu, ale także ich opakowania, które coraz częściej projektuje się tak, by oszczędnie gospodarować materiałami, z jakich powstają pojemniczki. Właśnie ta idea, obok nawiązania do barwnych lat 90. przyświecała twórcom długopisów do makijażu. Jak wyglądają efekty ich pracy? Przekonajcie się!

Niedawno pokazywaliśmy Wam zabawny i budzący sentyment makijażowy gadżet marki Crayola – kredkę do oczu nawiązującą do popularnych „świecówek”. Teraz nadszedł czas, by przypomnieć sobie wielokolorowe długopisy o wielu rysikach i szerokiej rączce, która musiała je w sobie pomieścić. Nawet jeśli w dzieciństwie nie przepadałyście za tymi przyborami, jesteśmy pewni, że multifunkcyjny długopis do makijażu od I Heart Revolution podbije Wasze serca!

długopis do makijażu

źródło: www.pixabay.com

Powstał multifunkcyjny długopis do makijażu w stylu kultowego, szkolnego gadżetu z lat 90.!

Innowacyjny, przyjazny dla środowiska długopis do makijażu I Heart Revolution do złudzenia przypomina szkolny hit lat 90. Zamiast wkładów z atramentem mieści w sobie jednak cztery cienkie konturówki do malowania ust i oczu. 

Dostępne są dwie wersje kolorystyczneciemna i jasna, ale wszystkie kolory oscylują wokół palety barw nude. Daje to szerokie możliwości zastosowania długopisu, dzięki czemu sprawdza się równie dobrze w makijażach uroczystych, co casualowych.

Jedynym minusem wydaje się spłaszczony kształt końcówek rysików, który utrudnia wykonywanie precyzyjnych kresek. Być może jest to jednak kwestia wprawy.

 

Ale to już było? Kredki do brwi od Benefit i eyelinery Clarins

Co ciekawe, pomysł z umieszczeniem kilku wkładów kredek w jednym opakowaniu nawiązującym do kultowego długopisu nie jest zupełnie nowy. Podobne rozwiązanie już w zeszłym roku zaproponowała swoim klientkom marka Benefit Cosmetics, wprowadzając na rynek wielofunkcyjne produkty Brow Contour Pro, z których każdy mieści w sobie po 4 rysiki – 2 kredki do brwi, rozświetlacz i korektor.

Podobny produkt ma w swojej ofercie Clarins. Tym razem chodzi konkretnie o eyelinery i pomadki do ust 4 w jednym – 4-Colour Pen Eyes & Lips Eye-liner.

Dostępny na: www.douglas.pl

Zdaje się jednak, że dopiero teraz, gdy po serialu „Stranger Things”, nowym „Królu lwie” i dziesiątkach nawiązań do stylistyki minionych lat, powtarzających się w projektach topowych domów mody, obudziliśmy w sobie dawne sentymenty, jesteśmy gotowe, by w pełni docenić zamysł producentów. Najnowszy długopis do makijażu ma zresztą jeszcze jeden atut, który pomaga mu wygrać tę rywalizację. Jest nim cena, która wynosi zaledwie 28,99 zł. Wypróbujecie?

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...