Dlaczego warto postawić na manicure hybrydrowy?

Manicure hybrydowy na przestrzeni lat zyskał ogromną popularność – możemy zaryzykować stwierdzenie, że w zasadzie wyparł tradycyjne metody malowania paznokci. Nic dziwnego, gdyż spójrzmy prawdzie w oczy: naprawdę trudno o uzyskanie podobnie intensywnego i trwałego efektu bez użycia lampy UV. Aby ułatwić Wam dobór odpowiedniego produktu, mamy dziś dla Was mały przegląd najlepszych lakierów hybrydowych dostępnych na rynku.

Dlaczego warto postawić na manicure hybrydrowy?

Stylizacja hybrydowa paznokci – to banalnie proste!

Czym właściwie jest lakier hybrydowy oferowany online? Jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie dwie różne właściwości: zwykłego lakieru do paznokci oraz żelu przeznaczonego do utwardzania za pomocą promieni UV. W przeciwieństwie do lakierów tradycyjnego typu kosmetyki te nabierają swojej ostatecznej formy dopiero w połączeniu z działaniem specjalnej lampy UV – efektem jest doskonale utwardzona płytka paznokcia, której niestraszne wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Lakiery hybrydowe zwykle są również o wiele mocniej napigmentowane, co zdecydowanie wpływa na wartość wizualną stylizacji paznokci. Zastosowanie lakieru hybrydowego wymaga jednak uprzedniego nałożenia bazy hybrydowej oraz położenia warstwy wierzchniej na końcu procesu – oba te produkty również przeznaczone są do utwardzenia pod lampą UV. Co ciekawe, dzięki topom można nadać paznokciom ponadczasowy połysk lub wręcz przeciwnie – eleganckie i oryginalne matowe wykończenie. Przewagę lakierów hybrydowych nad tradycyjnymi wieńczy ich trwałość oraz bezpieczeństwo – prawidłowo wykonany manicure hybrydowy spokojnie przetrwa kilka tygodni bez szkody dla kondycji paznokci.

Lakiery hybrydowe Semilac – jakość na najwyższym poziomie

Zwolennikom hybrydowej stylizacji paznokci z pewnością nie trzeba przedstawiać marki Semilac – polskiego producenta, który perfekcyjnie wstrzelił się w oczekiwania rodzimych klientów i przez lata zdobył ich szczere uznanie. Nic dziwnego, że dzierży miano lidera na rynku lakierów hybrydowych, bowiem produkty Semilac odznaczają się imponującą trwałością potwierdzoną badaniami, a dzięki testom dermatologicznym stanowią bezpieczną alternatywę dla ich rodzajów manicure’u. Bogata paleta kolorystyczna obejmuje odcienie od elegancko stonowanych przez żywe i nasycone dla zwolenników paznokciowego szaleństwa aż po wyraziste imprezowe propozycje. Semilac to po prostu pewniak, który gwarantuje manicure hybrydowy na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto postawić na manicure hybrydrowy?

Wyrażaj siebie z Hi Hybrid!

W poszukiwaniu najlepszych lakierów hybrydowych warto także poświęcić nieco uwagi lakierom Hi Hybrid. To propozycja wprost stworzona dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z samodzielną stylizacją hybrydową – lakiery te poprzez swoją wygodną formułę sprawiają, że nawet pierwsze próby będą zwieńczone sukcesem. Misja twórców Hi Hybrid jest umożliwienie swoim odbiorcom niczym niezakłóconego wyrażania siebie, dlatego w palecie odcieni tych lakierów hybrydowych znajdują się oryginalne i nieoczywiste propozycje (spójrzcie tylko na odcień łososiowy czy ten przywołujący na myśl… dżinsy!). Nie brakuje im także trwałości, która bez problemu ma wytrzymać nawet najbardziej szalone tempo życia.

Czy manicure hybrydowy jest trudny? To bez wątpienia kwestia wprawy, ale dzięki staraniom producentów mamy dziś dostęp do tak starannie dopracowanych produktów, że samodzielna hybrydowa stylizacja jest dostępna dla każdego bez wyjątku. Wystarczy tylko wybrać odcień, który zgrywa się z tym, co aktualnie gra nam w duszy… i do dzieła!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (33 głosów, średnia: 4,91 z 5)
zapisuję głos...