Voucher na skoki spadochronowe w tandemie – pomysł na niezapomniany prezent!

Chcesz podarować wyjątkowy upominek bliskiej Ci osobie? Wręcz jej przeżycia, które na długi czas pozostaną w jej pamięci!

skoki spadochronowe w tandemie

 

Udany upominek nie musi mieć formy przedmiotu. Doskonałym wyborem będzie niesamowite doświadczenie, które pozostawi wyjątkowe wspomnienia.

Teraz, gdy trwa epidemia koronawirusa, nie powinno się niepotrzebnie wychodzić z domu, dlatego wspólne spędzanie czasu nie jest tak proste. Nie oznacza to jednak, że trzeba zrezygnować z podarunku na ważną okazję. Wspaniałym wyborem może być voucher na skok spadochronowy w tandemie!

Czym jest skok spadochronowy w tandemie? Czy może skorzystać w nim każda osoba? Jak kupić taki voucher? Ile trzeba za niego zapłacić?

Skok w tandemie – spadochron dla każdego

Do skoku spadochronowego wcale nie trzeba posiadać specjalnego szkolenia. Dla osób, które chcą zasmakować w lotach w przestworzach, świetnym wyborem mogą być skoki spadochronowe w tandemie.

Skoki tandemowe to specjalny rodzaj skoków spadochronowych odbywających się w dwójkę, czyli biorą w nich udział instruktor spadochroniarstwa oraz pasażer. Razem połączeni są ze sobą uprzężą tandemową. Stosuje się wtedy także specjalne spadochrony dla dwóch osób, które wyposażone są w automaty i spadochrony zapasowe dla maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Tego rodzaju skoki spadochronowe zostały opracowane w latach siedemdziesiątych w Stanach Zjednoczonych. W Polsce można korzystać z nich od lat dziewięćdziesiątych. Aktualnie skoki te organizowane są przez wiele szkół spadochronowych, na przykład przez skydive.pl.

 

Kto może wziąć udział w skoku tandemowym?

Skoki tandemowe są dedykowane niemalże dla każdego, kto będzie chciałby posmakować w niesamowitych doznaniach towarzyszących lotom w przestworzach.

Do takiego skoku nie trzeba posiadać żadnego drogiego szkolenia, a także badań lekarskich, lecz wymagają one spełnienia określonych wymogów.

Przede wszystkim skoki spadochronowe w tandemie są przeznaczone dla osób o odpowiednim ciężarze ciała – maksimum to około 100-120 kg zależnie od sprzętu spadochroniarskiego. Także w skokach nie powinny brać osoby, u których zdiagnozowano:

  • ostrą niewydolność krążeniową i oddechową
  • wrodzoną łamliwość kości
  • niestabilność kręgosłupa
  • epilepsję

 

Skok w tandemie – podaruj go jako prezent

Brak specjalnych wymagań związanych z uczestnictwem w skoku spadochronowym w tandemie powoduje, że to także doskonały pomysł na prezent. Można wręczyć go na mnóstwo okazji – urodziny, imieniny, ślub, wieczór kawalerski lub panieński, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, pod choinkę, a to jedynie parę z nich.

Najlepiej skok spadochronowy w tandemie podarować w formie vouchera upominkowego. To rodzaj specjalnego zaproszenia, które upoważnia obdarowaną osobę do wzięcia udziału w skoku spadochronowym w wybranym przez nią terminie. Voucher jest ważny przez cały rok od momentu jego zakupienia.

Voucher upominkowy na skok spadochronowy można zakupić całkowicie przez internet – bez potrzeby wychodzenia z domu. Zaproszenie zostanie przesłane na adres e-mail. Wystarczy je wydrukować, włożyć do koperty i wręczyć. Także zaproszenie można przekazać solenizantowi jako e-mail.

 

Skoki spadochronowe w tandemie – cena vouchera upominkowego

Ile trzeba będzie zapłacić za voucher upominkowy na skok spadochronowy w tandemie? Cena zależna jest od wybranej opcji.

Ceny rozpoczynają się już od około 600 złotych. W nieco wyższej cenie można wykupić voucher z dodatkową usługą wideorejestracji, aby obdarowana osoba otrzymała wspaniałą pamiątkę w formie zdjęć i filmów ze swojej podniebnej przygody.

Jeśli zatem szukasz pomysłu na prezent, pomyśl o voucherze na skok spadochronowy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (139 głosów, średnia: 3,83 z 5)
zapisuję głos...