Urodziny chłopaka – co mu kupić na prezent?

Urodziny to dzień dość kontrowersyjny i jak każde podobne zjawisko ma swoich zwolenników i przeciwników obchodzenia i wyprawiania hucznych imprez, na które wysyłasz specjalne zaproszenie na urodziny . Niezależnie od tego, do których należysz, czy uważasz, że to sama komercja i nakręcanie machiny sprzedażowej, czy najpiękniejszy dzień w roku, w którym czujesz się wyjątkowo (mimo iż jesteś o rok starsza), fajnie byś w tym dniu pamiętała o swojej drugiej połówce. Jak sprawić radość Twojemu mężczyźnie i co mu podarować w jego urodziny? O tym wszystkim w najnowszym wpisie!

Urodziny chłopaka – co mu kupić na prezent

Elektroniczny gadżet

Prawie każdy facet to elektroniczny maniak. W każdym z nich kryje się dziecko, które na widok nowego gadżetu oszaleje z zachwytu. Niezależnie od tego więc, czy stać Cię tylko na nową grę na konsolę, czy na małego drona – wszystkie rozwiązania sprawią, że poczuje się doceniony i zauważony. Co jeszcze możesz kupić gadżeciarzowi? Przenośny dysk, konto premium a nawet jakąś potrzebną przejściówkę do komputera. Myślisz sobie pewnie teraz „ale ja się na tym kompletnie nie znam”! Bez obaw – nie jesteś sama. Właśnie w tym momencie przydadzą się dobre kontakty z jego najlepszym przyjacielem, który zna Twojego faceta z zupełnie innej strony niż Ty. Jego rada będzie nieoceniona.

Kosmetyki

Do prezentu dla mężczyzny możesz podejść również w inny sposób. Kup mu to, czego on zazwyczaj sam sobie nie kupi. I nie mamy tu na myśli skarpetek czy bokserek, lecz przede wszystkim kosmetyki, w które statystyczny mężczyzna inwestuje tylko wtedy, gdy się skończą. Co więcej, jego zakupy wcale nie obejmują takich produktów jak perfumy z https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy, lecz przede wszystkim rzeczy praktyczne, a więc szampon, żel pod prysznic i pastę do zębów. Jeśli zatem chcesz ułatwić Twojemu mężczyźnie życie, podaruj mu balsam do twarzy po goleniu, krem pod oczy, nowe perfumy lub krem do rąk – to rzeczy absolutnie niezbędne, które każdy facet powinien posiadać w swojej kosmetyczce.

Coś od serca

Drogie prezenty nie wchodzą w grę, bo nie obchodzicie jakoś specjalnie urodzin i wolicie poświętować w małym gronie lub nie robić tego w ogóle? Nic prostszego! Wystarczy, odrobinę ruszyć głową i zrobić mu coś własnoręcznie! Może to być pyszny obiad, ulubione ciasto, a nawet masaż. Może i nie są to materialne prezenty, jednak każdy z nich z całą pewnością spotka się z ogromną aprobatą i zostanie przyjęty z zadowoleniem. Miłym gestem będzie też przygotowanie własnoręcznie namalowanej kartki urodzinowej, napisanie wierszyka czy wywołanie wspólnego zdjęcia, które będzie mu przypominać o Waszym uczuciu. Nawet osobom, które nie świętują urodzin, spodoba się taki drobiazg.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (254 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...