Trzy kolory na jesień!

Jakie kolory królują w bieżącym sezonie? Co najchętniej pokazywali projektanci? Dziś już dobrze wiemy jakie barwy podbiły wybiegi i… sklepowe półki.

Trzy kolory na jesień!

Granat- nowa czerń

Wyrafinowany, elegancki i wyjątkowo modny. Granat pojawił się niespodziewanie i bardzo szybko podbił serca wszystkich miłośniczek czerni. Dlaczego? Jest równie stylowy i bezpieczny , a co najważniejsze pięknie komponuje się z innymi barwami. Niegdyś zarezerwowany dla szkolnych mundurków, dziś został odczarowany przez świat mody. I oby został z nami jak najdłużej.

Bordo – jesienny faworyt

Barwy spadających liści nieodłącznie wpisane są w czołówkę najmodniejszych kolorów jesieni. Przywodzący na myśl królewskie szaty burgund jest klasykiem w modzie na ten sezon. Pasuje zarówno jasnym blondynkom jak i brunetkom. Klasycznie elegancki może być jednocześnie romantyczny i zmysłowy.

Blady róż – pastelowe zaskoczenie

Pośród tych wszystkich jesiennych kolorów pojawił się dość niespodziewanie bardzo jasny odcień różu. Pastele do tej pory kojarzyły się wyłącznie z sezonem letnim jednak moda bywa przewrotna. Na wybiegach zaroiło się od słodkich stylizacji w cukierkowym odcieniu różu. Ten odcień wymaga jednak wprawy w noszeniu ponieważ łatwo zamienić się w landrynkę. Dlatego najbezpieczniej zestawiać go z innymi, stonowanymi kolorami np. z jasno-szarym lub czarnym.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (214 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...