Odkryj Simply-Fi – zdalną obsługę urządzeń AGD

Czy wyobrażasz sobie dom, w którym kontrolujesz pralkę, lodówkę czy zmywarkę za pomocą jednego urządzenia? Od dzisiaj to możliwe. Innowacyjne rozwiązanie Simply-Fi dostępne w produktach Candy pozwala mobilnie sterować sprzętem AGD.

Odkryj SimpliFi
Odkryj Simply-Fi – zdalną obsługę urządzeń AGD

 Marka Candy od zawsze była pionierem w rozwoju technologii sprzętu gospodarstwa domowego. Już w 1957 roku, czyli niespełna 12 lat od rynkowego debiutu, zaprezentowała pierwszą, półautomatyczną pralkę z funkcją płukania i wirowania. W kolejnych latach debiutowały zmywarki, lodówki oraz kuchenki i mikrofalówki. Co ważne, każde z zaprezentowanych urządzeń miało unikatowe funkcjonalności wyróżniające Candy na tle konkurencji. Na przykład pralki były wyposażone w technologie spieniania detergentu, co pozwoliło osiągnąć lepsze efekty prania w niskich temperaturach.

Co marka przygotowała dla obecnych klientów?

Komunikuj się z AGD w Twoim domu – to proste

W życiu chcemy mieć kontrolę nad wszystkim – nawet sprzętem AGD – a marka Candy nam to umożliwia. W 2014 roku pojawiła się technologia Simply-Fi, czyli pierwsza linia urządzeń AGD komunikujących się za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Kontroluj swój dom, gdziekolwiek jesteś – wystarczy, że masz dostęp do internetu. Dzięki temu możliwa jest dwustronna komunikacja umożliwiająca obsługę pralki, płyty kuchennej, zmywarki, piekarnika, okapu oraz lodówki. Simply-Fi gwarantuje sprawne sterowanie tymi urządzeniami z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie, tablecie lub komputerze, dzięki czemu łatwo zdalnie włączyć lub wyłączyć dostępne funkcje.

Odkryj SimpliFi2

Co zyskujesz dzięki Simply-Fi?

Urządzenie marki Candy wyposażone w technologię Simply-Fi to duże ułatwienie w codziennych obowiązkach domowych. Pranie, gotowanie, a nawet zmywanie będzie od teraz dużo prostsze i dostosowane do harmonogramu dnia. Zapomniałeś włączyć pralkę przed wyjściem na spacer? Nic prostszego, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią komendę w Twoim telefonie, a pranie rozpocznie się automatycznie.

Za pomocą aplikacji włączysz piekarnik tuż przed wyjściem z pracy, aby po powrocie do domu cieszyć się gotowym obiadem. Wystarczy, że wcześniej umieścisz mięso i warzywa w piekarniku. Jednak Simply-Fi to nie tylko zdalna obsługa urządzeniem, lecz także wartościowe podpowiedzi, dzięki którym lepiej dostosujesz czas potrzebny na przygotowanie potrawy. Automatyczne podpowiedzi pomogą Ci szybko wybrać program do upieczenia kurczaka lub po prostu podgrzania pizzy.

Dom wszystko masz pod kontrolą

Co prawda część dostępnych na rynku urządzeń jest wyposażonych w ustawienia pozwalające na opóźnienie rozpoczęcia cyklu pracy. Pamiętaj jednak, że klasyczny timer nie zapewnia całkowitej kontroli. Marka Candy zrozumiała ten problem, dlatego postanowiła jako pierwsza ułatwić obsługę niemal wszystkich urządzeń AGD używanych w domu. W przypadku nagłej zmiany planów – np. późniejszego wyjścia z pracy – Simply-Fi pozwoli dowolnie modyfikować ustawione funkcje urządzenia. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Candy oszczędzamy czas oraz możemy efektywniej organizować obowiązki domowe.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (59 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martus2833  6 lutego 2016 10:16

  Dla mnie to zbędny i kosztowny gadżet. Ale z pewnością znajdzie swoich zwolenników.

  Odpowiedz
  • Żanett  6 lutego 2016 18:58

   Zgadzam się, czasami nasze lenistwo jest przerażające 🙂

   Odpowiedz
 2. martucha180  6 lutego 2016 10:52

  Nie potrzebuję

  Odpowiedz
 3. scrabble  6 lutego 2016 12:06

  Dla maniaków gadżetów czemu nie?

  Odpowiedz
 4. bbo  6 lutego 2016 13:40

  Ja daję radę, nie potrzebuję.

  Odpowiedz
 5. sylwiawes  6 lutego 2016 17:05

  Ciekawe 🙂

  Odpowiedz
 6. macierzanka  6 lutego 2016 17:08

  Nie wiedziałam o takiej technologii.

  Odpowiedz
 7. luko  6 lutego 2016 18:41

  Hej, Internet w lodówce i piekarnik mądrzejszy od komputera… Super!

  Odpowiedz
 8. BlackMary  7 lutego 2016 11:13

  Tak to już przesada ludzie są leniwi.

  Odpowiedz
 9. lilkawodna  7 lutego 2016 22:26

  Ja widzę że do tyłu jestem mocno.

  Odpowiedz
 10. Aneta  8 lutego 2016 16:11

  Nie słyszałam o czymś takim, raczej nie interesują mnie takie rzeczy.

  Odpowiedz
 11. AnnaKwasniak  8 lutego 2016 19:53

  Technologia rozwija się bardzo szybko, tylko czy nie za szybko?

  Odpowiedz
 12. Anna  13 lutego 2016 20:33

  Bardzo ciekawy i na pewno ułatwiający życie przedmiot. Jednak kojarzy mi się trochę z najnowszym terminatorem i Skynetem który opanował i zniszczył cały świat tzw „sztuczna inteligencja” 😀

  Odpowiedz
 13. Anita  15 lutego 2016 20:40

  no w sumie to fajna sprawa 🙂

  Odpowiedz
 14. Patriszia  27 marca 2016 23:20

  Niby fajne ale nie dla mnie. Nadmiar technologi nie prowadzi do niczego dobrego.

  Odpowiedz
 15. Jenolka  11 czerwca 2016 07:00

  To jest super opcja, mam taką funkcję w piekarniku Amici który już dość dawno czasu temu nabyłam. Opcja sterowania jest mega wygodna, aplikacja bardzo prosta i pozwala sterować wszystkimi potrzebnymi funkcjami piekarnika całkowicie zdalnie a nawet kontrolować temperaturę i sprawdzać o i jak na bieżąco 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.