Zaproś fryzjera do swojego domu! O tym jak wygląda praca w Beauty Roomie opowiada stylistka fryzur Marta Robak

Każda kobieta uwielbia o siebie dbać. Na szczęście branża beauty z każdym dniem się rozwija, wyznaczając trendy w oparciu o nasze potrzeby, dzięki czemu podkreślamy i zatrzymujemy na dłużej nasze wrodzone piękno. Tempo życia, jakie wiedziemy nie zawsze jednak pozwala nam na czerpanie z ofert kosmetycznych pełnymi garściami. Okazuję się, że w dobie znajdujących się na najwyższym poziomie usług beauty to również nie jest problemem. Odpowiedzią dla nas, świadomych siebie kobiet XXI wieku stały się domowe salony kosmetyczne, dzięki którym idea Beauty Room staje się coraz bardziej popularna. Specyfikę ich działania, przez co rozumiemy nie tylko wygodę, ale także swego rodzaju wyjątkowość wyjaśniła nam laureatka wielu prestiżowych konkursów fryzjerskich – Marta Robak. Poczuj klimat twojego domowego Beauty Roomu!

fot. producent Beauty Room – www.panda.trzebnica.pl

Zaproś fryzjera do swojego domu! O tym jak wygląda praca w Beauty Roomie opowiada stylistka fryzur Marta Robak

Jeżeli jedno z pomieszczeń naszego domu zaaranżujemy na profesjonalny Beauty Room, wykonamy w nim wszystkie zabiegi kosmetyczne, na które moglibyśmy umówić się w naszym ulubionym salonie. Nie musimy za to nigdzie jechać, a także na czas upiększania organizować opieki dla naszej pociechy, bo beauty ekspertka przyjedzie do ciebie. Możesz też zaprosić przyjaciółki, abyście mogły relaksować się w swoim ulubionym gronie. Manicure, pedicure, depilacje, zabiegi odmładzające czy fryzjerskie – to wszystko czeka cię w domowym salonie piękności. A o tych ostatnich opowiedziała nam nie tylko polskiej, ale też światowej sławy fryzjerka Marta Robak w poniższym wywiadzie.

fot. producent Beauty Room – www.panda.trzebnica.pl

Kobieta Mag: Jakie zabiegi fryzjerskie można wykonywać w domowym salonie fryzjerskim , czyli w Beauty Roomie?

Marta Robak: Jeśli Beauty Room jest kompleksowo wyposaży można wykonać w nim wszystkie standardowe zabiegi, które są dostępne w salonach fryzjerskich. Choć koncepcja jest mocno innowacyjna na rynku polskim, to zyskuje coraz większe zainteresowanie. Twórcą i inicjatorem pomysłu na stworzenie takich miejsc jest firma Panda Group. Założeniem Beauty Room jest zintegrowany projekt połączenia części mieszkalnej z przestrzenią, gdzie dba się o piękno i urodę, ale domowym zaciszu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie intymność i komfort.

 

K.M.: Jaki sprzęt musi Pani ze sobą zabierać, jadąc do właścicielki Beuty Roomu? Czy jest go mniej niż w przypadku zwykłych wizyt domowych?

M.R: Kiedy odwiedzam Beauty Room, zabieram jedynie niezbędne kosmetyki i sprzęt fryzjerski potrzebny do wykonania zleconego mi zabiegu. Większość kosmetyków do pielęgnacji włosów jest już dostępna na miejscu. Jedak bardzo często proponuję inne rozwiązania w doborze produktów pielęgnacyjnych do włosów. Jako ekspert w swojej dziedzinie, mogę sama ocenić jakość i strukturę włosów i na tej podstawie dobrać kosmetyki idealnie dostosowane do potrzeb mojego klienta. Doskonałym rozwiązaniem jest w pełni profesjonalna i selektywna linia Marees, która świetnie uzupełnia domową pielęgnacje włosów w Beauty Room. Jest stworzona na bazie naturalnych składników, dzięki czemu ma cenne właściwości odżywcze.

 

K.M: Czy przebieg tych zabiegów różni się w jakiś sposób od tych wykonywanych w salonie fryzjerskim?

M.R: Sam przebieg techniczny zabiegu fryzjerskiego jest bardzo podobny. Nie możemy zapominać jednak, że Beauty Room to aranżacje dobrze wyposażonych salonów piękności! Pomieszczenia te są wyposażone w stylowe meble oraz indywidualnie konfigurowane urządzenia dostosowane do potrzeb i warunków panujących w domu naszego klienta.

 

K.M: Czy koszty usług wykonywanych w Beauty Roomie różnią się od tych ponoszonych przez klientki w salonie?

M.R: Zabiegi wykonywane w Beauty Room są droższe od tych wykonywanych w salonie. Poświęcam im też więcej czasu. Bowiem są one przeznaczone dla wyselekcjonowanej grupy osób, które pragną bardzo indywidualnego podejścia. Praca przy takich zleceniach jest dla mnie niejednokrotnie dużym wyzwaniem, ponieważ zawsze staram się sprostać oczekiwaniom i sugestią moich klientów.

 

K.M: W jakich okolicznościach wykonywanie usług fryzjerskich jest dla Pani bardziej komfortowe – w salonie czy w prywatnym Beauty Roomie?

M.R: Myślę, że są to dwie różne formy mojej pracy zawodowej. Dlatego nie można ich do końca porównywać, która z nich jest bardziej komfortowa. Dobrze wyposażony salon fryzjerski daje wiele ciekawych doświadczeń zawodowych. Natomiast Beauty Room to praca bardziej w skupieniu i ciszy. Jest to zupełnie inny, bardziej intymny wymiar współpracy między stylistą fryzur, a klientem.

 

K.M: Jaka atmosfera panuje w Beauty Roomach? Czy klientki czują się w nich bardziej zrelaksowane niż podczas wizyt w salonie?

M.R: Atmosfera jest zawsze bardzo miła. Staram się zapewnić klientce maksymalny spokój i wyciszenie od samego początku, aż do końca wykonywania zleconego zabiegu fryzjerskiego. Specjalnie zaprojektowane wnętrza Beauty Room dają szerokie spektrum możliwości. Dzięki strefie, gdzie znajduje się kanapa, można spędzić czas na przyjemnej rozmowie w gronie najbliższych delektując się np. ulubionym winem i przekąskami . Są to duże atuty Beauty Room, które pozwalają klientce na relaks i pełnię cieszenia się osobistą wizytą fryzjera w jej własnym królestwie.

 

K.M: Dziękujemy za rozmowę.

M.R: Dziękuję.


Wywiadu udzieliła fryzjerka i stylista fryzur Marta Robak, która prowadzi swoje Atelier we Wrocławiu.

Jest laureatkę wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym, nagrodzona tytułem Międzynarodowego Stylisty Roku – Canada Mirror. Pomaga w tworzeniu wizerunku znanych osobistości i celebrytów jako Ekspert w TVN Style. Miała przyjemność wykonać pielęgnację włosów Miss Polski Kamili Świerc.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (105 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. m258  18 maja 2019 21:46

    ok

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany