Pomysłowe i proste stroje na Halloween last minute!

Spis treści:

Dostałaś zaproszenie na imprezę z okazji Halloween, ale nie masz pojęcia za kogo się przebrać? W sklepach z kostiumami nic Ci nie pasuje, a może już wszystkie fajne propozycje zostały wykupione? Mamy dla Ciebie kilka propozycji na proste stroje na Halloween lat minute. Pamiętajcie, że mroczne stylizacje w kolorze czarnym to pójście na łatwiznę! Nasze propozycje wymagają wprawdzie małego nakładu finansowego, a jednocześnie pozostają zabawne i naprawdę pomysłowe! Zapraszamy! Wystarczy trochę zamiłowania do robótek typu Zrób to Sam i szalone przebranie gotowe!

Pomysłowe i proste stroje na Halloween last minute!

fot. EAST NEWS

 

Czasami wystarczy połączyć kilka detali z garderoby, żeby stworzyć kostium, o którym nawet byśmy nie pomyśleli. Może Dorotka z Krainy Oz w niebieskiej sukience z czerwonymi pantofelkami? Piękna Bella zaczytana w kolejnej książce? A może Wendy z Rodziny Adamsów? Francuski mim? Pomysłów na proste przebrania jest całe mnóstwo, należy jedynie wybrać odpowiedni dla siebie! Zapraszamy do galerii!

Galeria: Pomysłowe i proste stroje na Halloween last minute!

Superman! Biała koszula, koszulka z logo, okulary kujonki i już możesz stać się Clarkiem Kentem w spódniczce! Jeśli takiej koszulki nie możesz kupić – kup farbki i po prostu wymaluj wszystkim nam znany symbol na koszulce.

Pomysłowe i proste stroje na Halloween z białą koszulą

Proste stroje na Halloween -Królewna Śnieżka

Jeśli lubisz tę kreskówkę Disneya – ożyw ją na ten jeden wieczór! Jeśli nie jesteś brunetką, potrzebujesz jeszcze peruki. Ale efekt może zaskoczyć …

Stroje na Halloween – Truskawka z papierową szypułką 

Czerwona krótka sukienka – jeśli chciałaś się z nią pożegnać, lepiej wykorzystaj na Hallween. Możesz ją pomalować odpowiednio białą farbką lub coś naszyć. Nakrycie głowy zrób z zielonej bibuły lub odpowiednio wyciętego i pomalowanego na zielono brystolu.

Inspiracje ze Star Wars to zawsze dobry pomysł na przebranie! 

Wszystkie rzeczy, których nie potrzebujesz możesz odpowiednio przyciąć i udrapować. Do tego pasek męża, plastikowy pistolet syna i przebranie gotowe.

Piła – jak się przebrać?

Przebranie złodziejk- –  niczym z kreskówki

Bella z Pięknej i Bestii

Audrey Hepburn ze Śniadania u Tiffaniego

Przebranie Wendy z Rodziny Adamsów

Francuski mim

Piękna piratka niczym Jack Sparrow

Gdzie jest Wally? 

Prawdziwy Odlot! 

Które przebranie wybieracie?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (285 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...