„Pomagamy jak umiemy” – zrób zakupy w Rossmannie i zdecyduj komu okażesz serce!

Nic prostszego! Aby pomóc, wystarczy mieś aplikację i zrobić zakupy. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji „Pomagamy jak umiemy” w drogeriach Rossmann. Co więcej, sama wybierasz organizację, którą chcesz wesprzeć!

Masz szansę,  aby zrobić coś dobrego! Już po raz trzeci w drogeriach Rossmann trwa akcja „Pomagamy jak umiemy”, dzięki której bez większego wysiłku możesz wesprzeć tych wszystkich, którzy bardzo tego potrzebują. Wystarczy mieć aplikację klubu Rossmann i jak zwykle robić zakupy, za które otrzymasz punkty. Zostaną one później przeliczone na wsparcie dla jednej z organizacji, która otrzyma wybrane przez siebie niezbędne produkty z półek drogerii. Sama zdecydujesz, dla której – wyboru przez internet dokonasz do 28 marca. Możesz wybrać np. dom dziecka, samotnej matki czy schroniska dla bezdomnych zwierząt. Już dziś zrób coś dobrego dla innych, a zobaczysz, że twój dzień będzie o wiele piękniejszy.

„Pomagamy jak umiemy” – zrób zakupy w Rossmannie i zdecyduj komu okażesz serce!

To piękna akcja, obok której nie można przejść obojętnie, zwłaszcza, że nie wymaga od ciebie poświęcenia dodatkowego czasu i energii. W końcu, jako kobieta robisz zakupy w drogeriach. A to skończy się podkład, a to balsam jest już na wykończeniu. Poza tym zawsze czeka cię sobotnie sprzątanie i przydałoby się trochę chemii. Okazuje się, że przy okazji zakupów, możesz przekazać z asortymentu Rossmanna również produkty dla jednej z pomocowych organizacji. Co ważne, nie zapłacisz wówczas więcej niż za wybrane przez ciebie kosmetyki czy płyny. Jak zatem TO działa?

Wystarczy ściągnąć na swój telefon aplikację Klubu Rossmann: Rossmann.pl, a następnie pokazać ją przy kasie w czasie robienie zakupów. Wówczas naliczone zostaną punkty, które następnie zamienią się na cegiełkę, która trafi na konto wspieranej organizacji. Proste? Jeszcze jak! Co więcej, sama decydujesz komu chcesz pomóc, wybierając hospicjum, schronisko, dom samotnej matki czy dom dziecka. Możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji do 28 marca. Jeśli dopiero teraz przystąpisz do klubu, też nic straconego, bowiem na wybór mieć będziesz 2 dodatkowe tygodnie.

Punkty gromadzone będą do końca października, później zostaną przeliczone na kwoty, za które biorące w udział w akcji organizacje będą mogły wybrać dla siebie produkty z asortymentu Rossmanna. Na liście znalazło się ich aż 250 potrzebujących instytucji. Te wybrane przez was łącznie otrzymają wsparcie o wartości aż 5 milionów złotych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (104 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Kika07645  24 marca 2019 09:45

    Super inicjatywa. Już wybrałam komu pomagać

    Odpowiedz
  2. Blodka  24 marca 2019 13:34

    Bardzo podoba mi się inicjatywa (tym bardziej, że pomaga się lokalnym podmiotom) i oczywiście biorę w niej udział. W ubiegłym roku przekazałam uzbierane punkty i w tym roku również.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany