Nowe perfumy Kim Kardashian. Buteleczce z zapachem nadano ponętne kształty celebrytki

Już jest! W sprzedaży pojawiły się nowe buteleczki perfum Kim Kardashian, których kształt ma być pomniejszonym odlewem obfitych kształtów celebrytki. Zapach podobno jest jeszcze bardziej ponętny niż ona sama, dlatego postanowiliśmy przynajmniej go dla was opisać. Komu marzy się ten dość nietypowy flakonik?

Ponętne kształty Kim Kardashian zna cały świat. Bez wątpienia to właśnie emanująca kobiecością i seksapilem uroda jest najmocniejszą stroną celebrytki. Dzięki niej szturmem opanowała świat show biznesu, gdzie od samego początku wyznacza trendy. Wiele kobiet chce być jak ona, co gwiazda oczywiście świetnie wykorzystuje do produkcji swoich autorskich produktów. Jednym z nich są perfumy Kim Kardashian – Body, których druga odsłona właśnie pojawiła się na rynku. Są dość nietypowe, bo flakonik nabrał nagich kształtów celebrytki. Czy wizerunek gwiazdy w stroju Ewy zachęci panie do częstszego psikania się jej zapachem?

Nowe perfumy Kim Kardashian. Buteleczce z zapachem nadano ponętne kształty celebrytki

Nie pierwszy raz Kim Kardashian wypuszcza na rynek swoje perfumy. Wielki debiut w tej pachnącej dziedzinie przypada na 2015 rok, kiedy to mogłyśmy się psikać pudrowo-cukierkowymi marzeniami. Potem przyszedł czas na kolejny zapach, którego reklamowała Kimoji – tylko jej zarezerwowana emoji. Nie zabrakło wówczas flakoników Cherry, Peach i Vibes. Wyjątkowo piękny jest choćby perfum wiśniowy, którego buteleczka przedstawia wiśnię udekorowaną bitą śmietaną.

Jak przystało na Kardashiankę jednak nawet w branży zapachowej nie obyło się bez skandalu. Chodzi o sytuację z kwietnia, kiedy to na rynku pojawiły się perfum Body, czyli „matka” najnowszego hitu. Wówczas oskarżono Kim o plagiat. I wcale nie chodzi o zapach, a o kształt flakonu, który zdaniem krytyków miał mieć inspirację w pomysłach Jeana Paula Gaultiera i Elsy Schiaparelli.

Tymczasem Kim twierdziła, że to odlew jej własnego ciała. Było głośno, ale to o rozgłos właśnie chodzi. A same perfumy jak widać sprzedały się świetnie, skoro celebrytka właśnie wypuściła na rynek ich drugą, lepszą wersję.

Narkotyczny eliksir od Kim

Najnowszy zapach również przedstawia ciało celebrytki, a dokładniej od szyi, poprzez korpus, aż po początek ud. Figura klepsydry występuje natomiast w dwóch wersjach: szarych i brązowych i noszą kolejno nazwę: KKW Body II i KKW Body III.

Pierwsze z nich to plażowo – kwiatowy zapach z nutami bergamotki, mandarynki, neroli oraz piżmowo-kremowym mlekiem kokosowym. Drugi natomiast to wersja unisex z wanilią, różowym pieprzem i drzewem sandałowym. Za flakonik 100 ml trzeba zapłacić 60 dolarów, czyli ponad 200 złotych.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (192 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...