Polskie blogerki z Kim Kardashian na The Master Class

Dopiero co zakończyła się kolejna edycja słynnych warsztatów makijażowych w NY. W wydarzeniu wzięły udział najbardziej rozpoznawalne osoby świata beauty. Mario Dedivanovic i Kim Kardashian na The Master Class w Nowym Jorku poprowadzili warsztaty. Na zaproszenie marki GLOV w warsztatach uczestniczyły 2 znane polskie vlogerki – Angelika Mucha (littlemooonster96) i Ola Nowak z kanału BEKSY.

Kim Kardashian na The Master Class

Zobacz także: Styl gwiazd – Siostry Kardashian

Znani prowadzący: Mario Dedivanovic  i Kim Kardashian na The Master Class

Mario Dedivanovic (wpływowy, słynny makijażysta) oraz Kim Kardashian West (najczęściej fotografowana współczesna ikona piękna) poprowadzili w Nowym Jorku warsztaty The Master Class z zakresu kreowania wizerunku w sieci. Podczas kilkugodzinnego spotkania zdradzili gościom sekretne techniki wykonywania make-up’u gwiazd i omówili najnowsze trendy w makijażu. Udzielili też porad z zakresu budowania wizerunku, działań marketingowych związanych z kreowaniem marki osobistej oraz opowiedzieli o sukcesie wspólnej, kilkuletniej współpracy.

Polski produkt wśród polecanych akcesoriów

Makijażysta pokazał polecane przez siebie akcesoria do pielęgnacji twarzy, wśród których znajdował się polski produkt – innowacyjna rękawiczka do demakijażu GLOV wyłącznie za pomocą wody. Światowej sławy makijażysta już kolejny raz podjął bliską współpracę z polską marką. Mario jest fanem GLOV i chętnie prezentuje działanie rękawiczek. W trakcie poprzedniej edycji The Master Class, która odbyła się w Dubaju, Mario demonstrował działanie innowacyjnej metody demakijażu przy użyciu GLOV na samej Kim Kardashian.

Angelika Mucha i Ola Nowak – nasze vlogerki na wydarzeniu

Kim Kardashian na The Master Class

Mario Dedivanovic, Angelika Mucha, Kim Kardashian

Na specjalne zaproszenie producenta marki GLOV, w wydarzeniu wzięły udział dwie polskie influencerki. W warsztatach miała okazję uczestniczyć Angelika Mucha, jedna z najbardziej znanych polskich vlogerek z kanału littlemooonster96, a także Ola Nowak, współzałożycielka i prowadząca popularny kanał na YouTube – BEKSY. Obie blogerki miały okazję osobiście poznać prowadzących The Master Class, zadać nurtujące je pytania w trakcie kuluarowych rozmów, a także zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Kim Kardashian na The Master Class

Mario Dedivanovic, Ola Nowak i Kim Kardashian

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (172 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  22 sierpnia 2017 11:57

  🙂

  Odpowiedz
 2. Agata  23 sierpnia 2017 01:33

  Jak ta Nowak się ubrała 😮

  Odpowiedz
 3. Jaworka  23 sierpnia 2017 08:49

  Fajnie że rośnie zainteresowanie naszymi kosmetykami

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany