Niezwykłe oświetlenie w pokoju dziecięcym

Twoje dziecko nie chce samo przebywać w ciemnym pokoju? Nie zmuszaj go do tego. Po prostu zadbaj o delikatne oświetlenie, a problem zniknie sam. Przedstawiamy propozycje marki DUMEL na niezwykłe oświetlenie w pokoju dziecięcym, które zadba również o dziecięcą wyobraźnię!

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym często boją się przebywać w ciemności. To zrozumiałe. Maluch w tym wieku miewa trudności z rozróżnieniem fikcji od rzeczywistości. Wierzy, że przedmioty mają ludzkie cechy i nadprzyrodzone moce, a wytwory jego wyobraźni wydają się być dla niego niezwykle realne. Niestety, ciemność uruchamia wyobraźnię, a ta potrafi płatać przeróżne figle. Jest to lęk naturalny i w miarę rozwoju dziecka powinien sam ustąpić miejsca odwadze. Poza tym, poprzez doświadczenie lęku, dziecko uczy się kontrolować go i wykorzystywać.

Dlatego nie należy zmuszać malucha do przebywania w ciemnym pokoju. W ten sposób jedynie spotęgujemy jego strach, a przecież bardzo ważne jest, aby dziecko we własnym domu miało poczucie bezpieczeństwa. Idealnym rozwiązaniem jest włączenie delikatnego oświetlenia, które subtelnie rozświetli ciemność, ale nie będzie raziło. Dzięki niemu możemy wykreować bajkowy świat, który uspokoi i ukoi do snu. W magiczny świat zabiorą dzieci najnowsze propozycje marki DUMEL DISCOVERY LIGHT.

Niezwykłe oświetlenie w pokoju dziecięcym   – Wymarzone dla dziewczynki

Moonlight_Mushroom_blue-green_projection_-_hires

Każdą dziewczynkę zachwycą projekcje motyli i kwiatów pojawiające się na ścianie i suficie pokoju.  Przenośny Kolorowy Projektor (cena około 69zł) to idealna lampka do pokoju małej księżniczki. Jego kolorowe, cieple światło ożywi pokój. Projektor wyświetla 8 różnych projekcji. Posiada automatyczny wyłącznik.

Flower_Garden_Light_Dance_green-blue_in_bedroom_-_hires

Dla zwolenników kinkietów marka DUMEL DISCOVERY LIGHT proponuje Kwiatowy Ogród w Moim Domu (cena około 80 zł). Do zestawu świetlnego dołączone są również naklejki ścienne do wielokrotnego użytku z wizerunkiem ogrodu. Już po chwili pokój ożywi wspaniały bajkowy ogród. Zestaw daje możliwości 6 różnych efektów świetlnych. Zabawka ma automatyczny wyłącznik. Oba oświetlenia przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

Niezwykłe oświetlenie w pokoju dziecięcym  – Idealne dla chłopców

Dinosaur_Expedition_Product_In_Bedroom_Hi-Res_1

Chłopców z pewnością oczaruje Ekspedycja Dinozaurów w Moim Domu (cena około 75 zł). Wystarczy udekorować ścianę naklejkami z wizerunkiem dinozaura (do wielokrotnego użytku), a pod nimi – zamocować specjalny aktywator światła. Po włączeniu prehistoryczny zwierz zmienia się w realistyczną postać! Aktywator uruchamia również dźwięki charakterystyczne dla dinozaurów oraz efekty świetlne. Zestaw Ekspedycja Dinozaurów to wspaniała przygoda dla maluchów, tym bardziej, że naklejka z wizerunkiem dinozaura ma aż 60 cm wysokości! Zabawka ma automatyczny wyłącznik.

Torch_In_My_Room_-_HiRes

Świetnie sprawdzi się również Pochodnia w Twoim Domu (cena około 54 zł). Zabawkę, właśnie jak prawdziwą pochodnię, montuje się na specjalnym uchwycie na ścianie, a po włączeniu realistyczny migający „płomień” nadaje pomieszczeniu tajemniczy klimat. Czas na nocne poszukiwanie skarbów, z pochodnią, która rozświetli drogę w ciemności! Oba oświetlenia przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

Niezwykłe oświetlenie w pokoju dziecięcym   – Dla nieco starszych

Earth_In_My_Room_-_Lit_Up_-_Lo-Res

Nieco starsze dzieci zachwycą się kinkietami w formie kuli ziemskiej i księżyca. Kula Ziemska (cena około 75 zł) pokazuje rozmieszczenie oświetlenia na globie oraz jego natężenie. Światła na naszej planecie zapalane są od wschodu na zachód. W przypadku Księżyca można odsłaniać jego kolejne fazy. Oba kinkiety przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.

2181

Dla fanów kultowego filmu Gwiezdne Wojny, z okazji wejścia do kin nowego odcinka, firma DUMEL (na licencji Star Wars) przygotowała 4 różne świetle Miecze (cena około 99 zł)! Wszystkie wydają dźwięk charakterystyczny dla mieczy Star Wars. Można je  zabrać w każde miejsce, a po zakończonej zabawie umocować na ścianie. Dostępne są w różnych kolorach. Przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia.

15046 15078_Colors_1

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (246 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...