Luksus jest na wyciągnięcie ręki – zabiegi kosmetyczne z kawiorem

Kawior przez stulecia gościł na stołach władców i elit. Nauka wyprowadziła go jednak z kuchni wprost do salonów kosmetycznych. Dziś, ten zawierający całą masę składników cennych dla naszej urody, uznawany za kwintesencje luksusu, dar natury może stać się sojusznikiem każdej kobiety w walce o zadbaną skórę.

Kawior w kosmetologii

Kawior to nic innego jak ikra pozyskiwana z jesiotra. Jako typowy towar luksusowy przez wieki był dostępny jedynie dla możnych tego świata. Szczególnie upodobali go sobie carowie rosyjscy – do dziś pozostaje symbolem splendoru tego kraju. Najdroższa odmiana tego specjału – kawior z bieługi – osiąga ceną nawet 2 000 euro za 250 gram. Podobno warto tyle wydać bo kawior to masaż dla podniebienia.

Nowoczesna kosmetologia także odkryła i zakochała się w tym darze natury. Okazało się, że kawior zawiera ogromną ilość dobroczynnych, dla naszej skóry, substancji. Przede wszystkim jest to białko, które poprawia jędrność skóry i umożliwia jej szybką regenerację. Znajdziemy tu także, cieszące się dobrą sławą już od dawna, fosfo lipidy. Są one odpowiedzialne za utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia naszej skóry, a skóra bogata w wodę to skóra gładka i elastyczna. Antyoksydanty zawarte w ‘czarnym złocie’, czyli między innymi witamina A i E chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem. W procesie zatrzymania czasu pomorze nam również fosfor, w który kawior jest bogaty.

Kawior

Biorąc pod uwagę mnogość cennych składników nie jest niczym dziwnym, że ekstrakt z kawioru jest składnikiem produktów używanych w zabiegach kosmetycznych. Jednak nie wszystkie specyfiki umożliwiają odpowiednio wysokie wchłanianie dobroczynnych substancji. Zabieg Collection Cavior oferowany w N, przeprowadzany jest przy użyciu tylko najwyższej klasy produktów zawierających innowacyjnie dobrane technologię w których cząsteczki kawioru przygotowane są tak aby skóra mogła je wchłonąć. Cena zabiegu to 180 złotych. Już po jednej sesji widać zdecydowaną różnicę. Cera jest pięknie wygładzona i wypoczęta. Dzięki dawce luksusu, który jest na wyciągniecie ręki, możemy promienieć swoim naturalnym pięknem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (178 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany