Lampki solarne na balkon – jakie są na topie i jak wykorzystać je w dekoracji? Dlaczego warto? 

Dekoracja balkonu w zgodzie z założeniami konkretnego stylu jest trendem stosunkowo nowym, niemniej grono zwolenników takiego rozwiązania powiększa się bardzo szybko. Jednym z najbardziej pożądanych elementów aranżacji są lampki solarne na balkon. Jakie są na topie i jak wykorzystać je w dekoracji? Przeczytaj i znajdź rozwiązania, które pomogą Ci urządzić przestrzeń bardzo stylowo i funkcjonalnie.

Lampki solarne na balkon – TOP propozycje na sezon letni

Lampki solarne na balkon z sezonu na sezon zyskują na popularności, co zdaje się potwierdzać różnorodność dostępnych w sprzedaży modeli. Dostępne w wielu kształtach, kolorach i rozmiarach, precyzyjnie odpowiadają na obowiązujące trendy w zakresie dekoracji balkonów i wykazują dużą funkcjonalność, również w przypadku montażu. Wśród topowych propozycji czekają na Ciebie klasyczne girlandy, lampki na szpikulcu i efektowne kule. Dużą popularnością, zwłaszcza w sezonie letnim cieszą się kolorowe lampki solarne na balkon. Modele w różnych kształtach znajdziesz m.in. w ofercie sklepu internetowego NEWLED.

Jak wykorzystać lampki solarne w dekoracji balkonu?

Oświetlenie solarne to szalenie efektowny i bardzo funkcjonalny sposób dekoracji przestrzeni, bez względu na jej powierzchnię. Dzięki ogromnej różnorodności dostępnych w sprzedaży modeli, lampki solarne na balkon mogą być montowane na wiele sposobów, m.in. na balustradzie, w donicach lub bezpośrednio na posadzce. Ciekawym pomysłem jest aranżacja oświetlenia na stole i meblach ogrodowych. W takich oryginalnych dekoracjach najlepiej sprawdzają się girlandy.

Dlaczego lampki solarne na balkon to dobry wybór?

Lampki solarne na balkon to fantastyczny sposób na podkręcenie aranżacji zewnętrznej. Dzięki stylowemu oświetleniu, dekoracje roślinne będą prezentowały się stylowo również po zmroku. To nie jedyna zaleta proponowanego rozwiązania. Oświetlenie solarne (zasilane energią słoneczną), pozostaje przyjazne dla środowiska, wyraźnie zmniejsza ślad węglowy i pozwala wygodnie oszczędzać pieniądze. Lampki solarne na balkon są bardzo łatwe w montażu i utrzymaniu, trwałe i w zdecydowanej większości odporne na wnikanie ciał obcych o średnicy większej niż 1,0 mm i działanie wody tryskającej z różnych kierunków (klasa szczelności IP44). Co ważne, aranżacja balkonu z wykorzystaniem lampek solarnych może podlegać częstym modyfikacjom. Takie oświetlenie nie musi być instalowane na stałe.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (10 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Hidari11  30 maja 2023 08:46

    Mnie się podobają solary, które zmieniają kolor.
    Solary w ogrodzie mają swój urok, wyglądają jak podświetlony pas startowy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany