DIY: Pomysły na piękny balkon

Pisaliśmy już o inspiracjach w aranżacji balkonu, a teraz przyszła kolej na pomysły na piękny balkon w stylu DIY. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia inspiracji, jak samemu zrobić dekoracje ba balkon.

Zapraszamy również do obejrzenia: Jak urządzić piękny balkon

Balkon może być równie istotnym miejsce w domu, jak salon czy kuchnia. Niech nie służy nam jedynie za miejsce, w którym rozkładamy suszarkę na pranie. Dobrze zaaranżowany może sprawić, że będziemy mogli cieszyć się pięknym zapachem kwiatów, własnych ziół, które będziemy mogli wykorzystywać do przygotowywanych potraw. Na balkonie, jeśli jest dobrze nasłoneczniony możemy również posadzić paprykę, czy pomidory, nie mówiąc już o pnących różach i innych roślinach.

Balkon to świetne miejsce na wypicie porannej kawy, zjedzenie śniadania, czy wieczorem wypicie kieliszka wina. Aranżacja tego miejsca, które może się przemienić w miejsce odpoczynku i relaksu, a także spędzania czasu z gośćmi.

Aranżacja balkonu nie musi być bardzo kosztowna. Wystarczy kilka prostych pomysłów i odrobina pracy. Do aranżacji użyć odpowiednich roślin, kilku drewnianych skrzynek, palet towarowych. To bardzo proste! Przekonajcie się same!

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak się Wam podobają pomysły DIY na piękny balkon!

Zapraszamy do galerii DIY: Pomysły na piękny balkon :

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (359 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...