Kolor biały zimą? Oczywiście! – 30 białych inspiracji

Jeżeli masz ochotę, aby zimą ubrać się na biało – zrób to! Nie zawracaj sobie głowy starymi zasadami, że nie powinnno się nosić białego koloru zimą.Prawie wszyscy projektantci mody doszli do wniosku, że biały doskonale prezentuje się właśnie zimową porą. Zobacz galerię z inspiracjami.

Jeżeli masz ochotę, aby zimą ubrać się na biało – zrób to! Nie zawracaj sobie głowy starymi zasadami, że nie powinnno się nosić białego koloru zimą.Prawie wszyscy projektantci mody doszli do wniosku, że biały doskonale prezentuje się właśnie zimową porą.
Ten kolor można było zauważyć podczas pokazów m.in. Celine, Mulberry i Giambattista Vali proponujących biel w różnych odcieniach.

 

Od kości słoniowej do śmietankowo białych odcieni. Cały sekret polega tutaj na wyborze tkanin o takiej strukturze, by tworzyły doskonały kontrast. Bawełna, len i płótno z pewnością nie są odpowiednie na chłodne miesięce. Ale biały kaszmir, wełna, jedwab i skóra sprawdzą się doskonale. Białe buty są również w modzie. Z pewnością znajdziecie wiele propozycji wśród najnowszych trendów obuwniczych. Zatem śmiało daj się skusić białym tonacjom i ciesz się doskonale harmonizujacym z nimi zimowym śniegiem.

Oto galeria z bałymi stylizacjami, które może zainspirują Was do własnych eksperymentów

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (269 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...