Kolekcja fryzur Kemon jesień-zima 2017/2018

Jesień to czas na przygotowanie nie tylko swojej szafy, ale i fryzury na nadejście chłodnych dni. Jakie trendy będą obowiązywać w sezonie jesień-zima 2017/2018? Jak prezentują się na włosach kolory blorange, lychee i ametystowy? Modne fryzury damskie Kemon jesień-zima 2017/2018: The Italian Touch jest odpowiedzą na najnowsze trendy. Zapraszamy do lektury artykułu, który powstał przy współpracy z marką i obejrzenia fryzur damskich – katalogu pomysłów.

Kolekcja fryzur damskich Kemon jesień-zima 2017/2018

 

Lata 70. z nutą nowoczesności

Najnowsza kolekcja fryzur Kemon jesień-zima 2017/2018 to czysty styl post-retro. Połączenie lat 70. ubiegłego wieku z nowoczesnością, w których te odległe od siebie lata wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Równomiernie pofarbowane pasma włosów o neutralnej tonacji z przedziałkiem na środku głowy i stylizacją eksponującą objętość. Do tego geometrycznie poprowadzone granice cięć, warstwowe ułożenia, stopniowanie, które doskonale ze sobą harmonizuje sprawiając, że fryzury są wystylizowane do granic możliwości.

fryzury damskie

fryzury damskie

 

Barwy to prawdziwa esencja lat siedemdziesiątych i pełen optymizm. Mamy tutaj modną miedź, która przenosząc nas w przeszłość przez pastelowe odcienie, współtworzy kolor „blorange”, czyli mix złotego blondu z miedzią.

Komu pasują rude włosy? Sprawdź, czy są odpowiednie dla także i dla Ciebie

Komu pasują rude włosy? Sprawdź, czy są odpowiednie dla także i dla Ciebie

Według prastarego szkockiego bajania, odmiana wróżek, żyjąca pod ziemią, posiadała ognisto rude włosy. Rudowłosi ludzie, chodzący po ziemi są w prostej linii krewnymi tych wróżek. Ale o to, zapewne, postarali się mężczyźni, wstąpiwszy w związki […]

W drugiej propozycji występuje „lychee” – nazwa pochodzi od nazwy owocu liczi. To połączenie różu z kolorem żółtym. Jeśli chodzi o fryzury mężczyzn – prezentują one całkowitą wolność! Charakteryzuje je artystyczny nieład, który czasem zmienia się w nienaganne stylizacje stworzone przy użyciu pomady czy żelu. To fryzury o nowoczesnym charakterze, w którym czujemy piękno minionych lat.

fryzury damskie

Kolekcja fryzur Kemon jesień-zima 2017/2018: Gdy nadejdzie noc

Nowa kolekcja od Kemon łączy nieoczywiste z tym, co dobrze znane. Ciemny kolor włosów? Tak, ale tylko stonowany przez niebieskie odcienie. Klasyczny bob? Tak, ale z jeszcze większą wyrazistością. Odważnym ujęciem w kolekcji jest hit sezonu – kolor ametystowy, który występuje w towarzystwie oryginalnych fryzur o nierówno poprowadzonych cięciach. Do tego cięcia, które uzupełnione są nieregularnymi splotami. Mężczyźni prezentują ujęcie unisex – od artystycznego nieładu po loki bez równomiernej kolorystyki. Ta noc będzie metaliczna i zaskakująca.

fryzury damskie

fryzury damskie

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  5 października 2017 08:30

  Całkiem… normalne!

  Odpowiedz
 2. Blodka  5 października 2017 12:58

  Kręcone, rude włosy to mój zdecydowany faworyt. Są po prostu piękne.

  Odpowiedz
 3. Uśmiechnij się :)  5 października 2017 17:53

  Nic odkrywczego się nie dowiedziałam z tego artykułu. Żyjemy w takich czasach, że nie moda wyznacza wybór fryzury czy ubrania, ale właśnie my te trendy kreujemy wyglądając tak, jak sobie to wymyślimy. Nigdy bym nie zmieniła fryzury, bo jest „modna”.

  Odpowiedz
 4. efffciaa  6 października 2017 12:37

  Jakoś te przedstawione stylizacje nie przypadły mi specjalistycznie do gustu . ale pewnie niektórym się spodobają – kwestia gustu 🙂 Mi ani kolorystyka , ani fryzury nie siadły ….

  Odpowiedz
 5. colorful.jelly  8 października 2017 12:56

  Świetne inspiracje 🙂 Większość fryzur mi się spodobała, ale zdecydowanie najlepsze są rude loki! 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany