Modne fryzury damskie 2019, pomysły na krótkie fryzury, na upięcia i modne koloryzacje

Modne fryzury damskie 2019, światowe trendy i  pomysły na fryzury na jesień i zimę

Modne fryzury damskie 2019 – zobacz pomysły i inspiracje a także przeczytaj o najnowszych trendach. Prezentujemy zdjęcia i  zawsze modne klasyczne fryzury damskie: fryzury na boba, z warkoczem czy fryzury dla cienkich włosów i krótkie fryzury damskie. Nie zapominamy o propozycjach fryzur na specjalne okazje jak fryzury komunijne czy fryzury na wesele i ślub. Jednym słowem – tylko u nas fajne fryzury krok po kroku. Jest w czym wybierać! Tutaj znajdziesz także dużo pomysłów na fryzury na wesele czy porady jak jaką dobrać fryzurę do kształtu twarzy. Przeczytaj także wskazówki jak się uczesać w kok, jak modelować włosy. Dowiedź się, jak wybrać najlepszą suszarkę do włosów, lokówkę i prostownicę. Wybierz z nami najlepszą fryzurę dla siebie.

Czy zastanawiasz się na co dzień nad swoją fryzurą? Wbrew pozorom zupełnie o tym nie myślimy, tymczasem to co mamy na głowie wiele o nas mówi. Jeśli chcemy być modne powinnyśmy postarać się, aby nosić jedynie najmodniejsze fryzury w danym sezonie oraz  nieustannie dbać o włosy, aby były piękne i lśniące. Warto więc się sprawdzić, jakie fryzury  będą modne w nadchodzącym sezonie.

Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy? Jaki kolor wybrać?

Opisujemy dokładnie, jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy, biorąc pod uwagę długość włosów: krótkie uczesania, półdługie i długie włosy. Nie zapominamy o fryzurach z przedziałkiem czy grzywką. Przedstawiamy także bieżące trendy w koloryzacji. Tutaj znajdziesz opisy i zdjęcia – na już klasyczne – włosy OMBRE i na włosy SOMBRE. Jeżeli nie lubisz tego stylu w koloryzacji – zobacz modne kolory w innych technikach farbowania: trendy odcienie blondu, rudości lub odważne pastele. Jeśli masz zniszczone włosy – a czujesz, że potrzebujesz koloryzacji – sięgnij po naturalne metody barwienia włosów. Znajdziesz u nas wiele materiałów poświęconych temu zagadnieniu. 

Śledzimy na bieżąco nowinki i zdjęcia na Instagramie.  Dzięki temu dowiesz się także o modnych akcesoriach do włosów: spinkach, gumkach czy chustkach. 

Sięgnij po interesujące cię artykuły związane z tematyką modnych fryzur. Tutaj znajdziesz informacje na każdy interesujący cię temat.