Jak zadbać o ciało po ciąży? Poznaj zabieg Infinity Shape, który pomoże Ci szybko wrócić do wymarzonej sylwetki

Kobiety po ciąży bardzo często mają problemy ze zmianami w swoim ciele. Z jednej strony zmiany inicjowane przez zwiększoną lub obniżoną aktywność progesteronu, estrogenów, gonadotropiny kosmówkowej, hormonu luteinizującego, oksytocyny, prolaktyny oraz androgenów skutkujące możliwością pojawienia się rozstępów, cellulitu, obrzęków, nagromadzenia tkanki tłuszczowej, a z drugiej strony nadmiar skóry związany z gwałtowną zmianą masy ciała w czasie ciąży. Skóra po ciąży jest mniej elastyczna, jędrna, może być zwiotczała. Tkanka podskórna staje się bardziej podatna na rozciąganie, a jej rozluźnienie stwarza idealne warunki do powstania cellulitu. Znamy jednak doskonałe lekarstwo na te skórne “bolączki”.

Infinity Shape – lekarstwo na skórne bolączki

Aktualnie medycyna estetyczna oferuje wiele skutecznych rozwiązań, które pozwalają na ekspresowy powrót do wymarzonej sylwetki. Podczas jednej zabiegowej łączymy aż 4 technologie sprawdzone w kształtowaniu ciała:

  • Głęboka kawitacja ultradźwiękowa – – to nieinwazyjna terapia służąca do lokalnej redukcji komórek tłuszczowych.
  • Masaż podciśnieniowy – Próżnia zapewnia głębokie efekty masażu ssącego, aby usprawnić procesy krążenia krwi i limfy w organizmie, a także zmniejszyć obrzęki, odprowadzić nadmiar wody z tkanek- która odpowiedzialna jest w organizmie za cellulit wodny ), ujędrnić skórę w newralgicznych partiach ciała : na biodrach, udach, talii i brzuchu.
  • Masaż próżniowy pobudza do pracy limfę, przez co poprawia elastyczność tkanki łącznej. Wpływa na pracę włókien kolagenowych w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna- Fale radiowe przenikające na głębokość 5 -15 mm – lekko rozgrzewają skórę, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu, ujędrniają skórę, zagęszczają i poprawiają jej elastyczność. Poprawiają też ukrwienie i dotlenienie komórek.
  • „Zimny” laser biostymulacyjny o długości fali 665 nm – bez uszkodzenia skóry upłynnia tkankę tłuszczową na głębokości 5 mm, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, przyspiesza metabolizm i rozkład tłuszczu nagromadzonego w komórkach, zmniejsza cellulit.

Podczas zabiegu Infinity Shape wykorzystywane są wszystkie technologie po kolei. Dzięki temu urządzenie działa wszechstronnie, na tkanki położone na różnej głębokości. Program można modyfikować, jego intensywność dostosowywać indywidualnie, a jeśli są przeciwskazania do jakiegoś etapu zabiegu, można go pominąć.

fot. mat. nadesłane

Zabieg ten można wykonać nawet bezpośrednio po porodzie, a na pewno w przeciągu pierwszych dni po nim. Tego typu terapia nie ma negatywnego wpływu na przebieg połogu czy laktację. Dodatkowym atutem jest fakt, iż kobieta, matka, może zacząć dbać o swoje ciało bardzo wcześnie i tym samym pożądane efekty pojawią się szybciej. – mówi dr Rafał Kuźlik, ginekolog z SaskaMed w Warszawie.

Czasami warto pomóc naturze, a Infinity Shape to świetny sposób na szybki powrót do wymarzonej sylwetki po ciąży.

 

SaskaMed Sp. z o.o.
Nowaka Jeziorańskiego 48
03-982 Warszawa
tel. (22) 749 16 02; (22) 22 749 16 08; 517 034 524
www.saskamed.pl

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (29 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...