Lifting bez skalpela

Sofwave – najnowsza technologia ostatnich trzech lat w medycynie estetycznej gwarantująca maksymalny efekt!

Zabiegi z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych od lat są popularne w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Niektórzy nie wyobrażają sobie już stosować innej technologii do nieinwazyjnego liftingu, inni narzekają na długi czas oczekiwania na ostateczne efekty, gdyż tkanki pod wpływem fal ultradźwiękowych wymagają czasu, nawet do 3 miesięcy, aby się zregenerować i przebudować. Znamy fale ultradźwiękowe pod różnymi nazwami, jednak do tej pory żaden z zabiegów nie dawał tak spektakularnych efektów i to od razu, jak Sofwave z technologią Superb™. Dowiedz się, czym wyróżnia się to urządzenie do natychmiastowego liftingu bez skalpela, które właśnie pojawiło się na polskim rynku.

Technologia Superb pomoże Ci na nowo odkryć ultradźwięki w medycynie estetycznej! 

Sofwave to ultraskuteczny, potwierdzony certyfikatami FDA, nieinwazyjny zabieg służący do liftingu twarzy. Sofwave wykorzystuje nową generację technologii Superb™ (Synchronous Ultrasound Parallel Beam), która została zaprojektowana do maksymalnej stymulacji kolagenu i elastyny przy minimalnym okresie rekonwalescencji i optymalnym komforcie klienta. Zabieg służy do liftingu brwi, wygładzania zmarszczek, usuwania luźnej skóry szyi i podbródka, modelowania owalu twarzy i zagęszczania skóry. Urządzenie Sofwave uważane jest za przełom, a każdy zabieg Sofwave to dowód na koncentrację producenta na wybitne postępy kliniczne, dzięki unikatowej technologii opartej na energii.

Jak działa Sofwave?

Unikalna technologia SUPERB to wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, które rozchodzą się przez tkankę i tworzą w skórze właściwej 7 unikalnych geometrycznych, trójwymiarowych, cylindrycznych stref termicznych oddzielonych obszarami nieuszkodzonej tkanki. Termiczny efekt frakcyjny w środkowej części skóry właściwej tworzy kontrolowaną wydłużoną i kierunkową koagulację termiczną na głębokości 1,5 mm – 2 mm, która zapewnia wybitne efekty. Jednocześnie minimalna penetracja gwarantuje brak uszkodzeń naskórka i struktur leżących poniżej niego. Ogrzewanie tkanki skórnej do temperatury 60-70°C stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, sprawiając, że skóra staje się gęsta, jędrna i zliftingowana, a zmarszczki ulegają redukcji. Zintegrowany mechanizm chłodzący Sofcool™ zastosowany w Sofwave chroni naskórek, przez co gojenie i rekonwalescencja nie zaburza codziennego funkcjonowania. Unikalny wektorowy charakter oddziaływania Sofwave stymuluje zapalną odpowiedź gojenia ran obejmującą neokolagenezę i neoelastogenezę.

Sposób aplikacji energii jest równoległy do skóry i pokrywa obszary zabiegowe w całości. To znaczy, że pulsy są jakby „rozkładane” w skórze, przez co odbudowany kolagen oraz elastyna, tworzą nowe włókna w takim zakresie, że na twarzy powstaje „rusztowanie”.  Mimo rodzaju podawanej energii, który kojarzy się ze zniszczeniem tkanek podczas zabiegu, aby wywołać efekt, nie następuje żadne zniszczenie jakichkolwiek struktur. Dzięki czemu zabieg jest maksymalnie bezpieczny i bezpośrednio po nim można wrócić do normalnych aktywności.

Totalny lifting bez skalpela!

Sofwave jest przeznaczony dla każdej osoby, bez ograniczeń wiekowych, bez względu na rodzaj i pigmentację skóry. Zabieg można również wykonywać o każdej porze roku.

Do efektów można zaliczyć takie rezultaty, jak:

  • Totalny lifting tkanek
  • Redukcja zmarszczek i bruzd
  • Podniesienie brwi
  • Eliminacja wiotkości skóry
  • Wzmożona produkcja kolagenu i elastyny
  • Modelowanie owalu twarzy
  • Likwidacja podwójnego podbródka
  • Młodszy wygląd twarzy i szyi

Jeden zabieg trwa od 30 do 45 minut, po zabiegu można wrócić od razu do codziennych aktywności. Pierwsze efekty widoczne są od razu, stopniowo narastając w kolejnych tygodniach, ale sam proces oddziaływania technologii na tkanki trwa nawet do 12 miesięcy. U 80% badanych spektakularna poprawa nastąpiła już po 12 tygodniach od zastosowania zabiegu. W zależności od wieku i stanu skóry należy wykonać jeden, maksymalnie dwa zabiegi w roku, zazwyczaj jednak wystarczy jeden, ponieważ efekty utrzymuję się półtora roku, a nawet dwa lata. Zabieg jest nieinwazyjny, a dzięki pierwszym efektom widocznym od razu, można traktować go jak zabieg bankietowy.

Efekty potwierdzone klinicznie

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła system Sofwave do zabiegu redukującego drobne linie i zmarszczki twarzy, unoszenia brwi i podnoszenia luźnej tkanki podbródkowej i szyi. SUPERB™ to unikalna, opatentowana i wiodąca obecnie technologia oferująca lekarzom nieinwazyjne leczenie wymagających zabiegów liftingujących twarzy i szyi, likwidująca zmarszczki bez względu na rodzaj i koloryt skóry. Od razu po zabiegu widoczne są znaczące wyniki, bez zaczerwienienia i podrażnienia tkanek i skóry. Fale urządzenia przenikają przez górną warstwę powierzchowną skóry, pozostawiając ją całkowicie nienaruszoną.

Sofwave pozwala wykonywać zabiegi nawet wokół oczu i z przodu szyi. Co więcej, można również kontrolować, jak głęboko pod skórę przeniknie energia. Sofwave ogrzewa tylko określone tkanki bez wpływu na mięśnie, nerwy lub tkankę tłuszczową wokół nich. W tym procesie to ogrzewanie powoduje koagulację, która napina skórę poprzez zbliżenie włókien kolagenowych. Sofwave ogranicza znacznie bolesność zabiegu i całkowicie wyklucza prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych skutków ubocznych.

Cena i dostępność zabiegu Sofwave

Ceny zabiegu oscylują w granicach 1 200 – 4 000 zł za jeden obszar, a lifting całej twarzy i szyi w zależności od stanu wyjściowego pacjenta, to kwota rzędu 12 000 – 18 000 zł.” 

dr Zuzanna Rahali  jeden z pierwszych w Polsce lekarzy specjalizujących się w liftingu za pomocą technologii SUPERB™.

Sofwave aktualnie można znaleźć w sieci Klinik La Perla w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Rzeszowie. Wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest  https://pandamedical.co/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (19 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...