Cotygodniowe konkursy, sprawdzone porady, inspiracja i rozrywka, czyli KobietaMag w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe to już stały element codzienności. Zaglądamy tam, by zrobić poranną prasówkę, po odrobinę rozrywki, czy inspirację. Nie byłybyśmy sobą, gdyby nas tam zabrakło. Śledzicie nas już w mediach społecznościowych?

KobietaMag w mediach społecznościowych to połączenie rozrywki, skutecznych i sprawdzonych porad, przepisów i inspiracji. Dodatkowym bonusem są cotygodniowe (czasami nawet częściej!) konkursy, w których możecie wygrać naprawdę atrakcyjne nagrody! Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie.

Kobietamag w mediach społecznościowych

Cała prawda o Instagramie? Powstał profil, który obnaża ją poprzez zestawianie zdjęć celebrytek

Cała prawda o Instagramie? Powstał profil, który obnaża ją poprzez zestawianie zdjęć celebrytek

O tym, że Instagram pokazuje podkolorowaną rzeczywistość wiemy nie od dziś. Już wcześniej w social mediach pojawiały się zresztą profile ukazujące smutną prawdę o idealnym "instażyciu". Beauty.false to jednak szerzej zakrojona inicjatywa, prężnie działająca na rzecz obnażania kłamstw, jakimi każdego dnia raczą nas celebrytki, influencerki i modelki. Wbrew pozorom nie chodzi tu wcale o złośliwość, ale o pokonanie iluzji, które każą młodym dziewczynom dążyć do nieistniejącego ideału...

KobietaMag na Facebooku

Nasz profil na Facebooku jest aktywny już ponad 10 lat. Regularnie dostarczamy Wam treści rozrywkowe, przypominamy nasze kultowe teksty, publikujemy najlepsze przepisy. W każdym tygodniu masz też szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody w naszych konkursach. Oto nasz profil na Facebooku:

kobietamag na facebooku

KobietaMag na Instagramie

Na wstępie przyznamy otwarcie – na Instagramie dopiero się rozkręcam, ale już nie brakuje na nim inspirujących treści. Sięgamy po najlepsze przepisy, najbardziej motywujące cytaty i najbardziej inspirujące trendy. Będzie nam miło jeżeli dołączysz do naszej społeczności i pokażesz, że jesteś z nami! My obiecujemy, że miło spędzisz u nas czas! Rozgość się!

KobietaMag na Instagramie

Cotygodniowe Konkursy

W naszych mediach społecznościowych, zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku co tydzień mamy dla Was interesujące konkursy. W każdy piątek, w ramach cyklu #KonkursowyPiątek ogłaszamy konkursy z hitowymi nagrodami. Do wygrania były zestawy kosmetyków AVA Laboratorium Kosmetyczne, zestaw kosmetyków marki Joanna, cudowne pudełeczka Pure Beauty, a nawet depilator. Jak widzicie gra jest warta świeczki! Zapraszamy do naszych mediów społecznościowych!

Dołącz do nas!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (51 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  6 sierpnia 2021 20:20

    odwiedzę z przyjemnością

    Odpowiedz
  2. Emotikonka  10 sierpnia 2021 22:59

    To idzie w świetnym kierunku 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany