Zobacz, jak powstaje torebka!

Torebka to nieodłączny rekwizyt współczesnej kobiety. Mała, kopertowa, idealna na wieczorne wyjście i sama w sobie stanowiąca dopełnienie efektownej stylizacji. Wielka i przepastna, w której pomieścić można zarówno dokumenty czy klucze, jak i wszystkie niezbędne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Sportowa, pełna rzeczy na siłownię… Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez tych akcesoriów! Ale czy wiecie, jak powstaje torebka? Zobaczcie zdjęcia z fabryki marki Słoń Torbalski, które uchylają rąbka tajemnicy!

jak powstaje torebka

fot. marki Słoń Torbalski

Zobacz, jak powstaje torebka!

Polecamy także: DIY: Super torebka z kapsli

Marka Słoń Torbalski zdecydowała się pokazać cały proces powstawania jej słynnych produktów. Co wyróżnia tę polską firmę? Zdecydowanie kunszt i prawdziwe rzemiosło, które znacznie różni się od produkcji masowej oferowanej na rynku.

Torebki marki Słoń Torbalski są wykonywane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych skór. W firmie spod Krakowa od wielu lat pracują znakomici fachowcy z ogromnym doświadczeniem – niezaprzeczalni mistrzowie sztuki kaletniczej. Dzięki wdrażanym w proces produkcji innowacjom, marka może pochwalić się najwyższą jakością, będącą znakiem rozpoznawczym firmy.

Słoń Torbalski to praktyczne, eleganckie torebki nawiązujące do ponadczasowych wartości, a doświadczenie i jakość oferowanych przez markę produktów sprawia, że ma ona odwagę by dalej się rozwijać.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolejnych etapów produkcji torebki!

 

Zobacz, jak powstaje torebka!

jak powstaje torebka

 

jak powstaje torebka

 

 

Zobacz, jak powstaje torebka!

Polecamy również: Damska torebka – jak wybrać torebkę do okazji?

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...