Zapach BVLGARI JASMIN NOIR

Dzięki swojej wysokiej pozycji i ogromnej rozpoznawalności,  zapach Jasmin Noir stał się ambasadorem kobiecego zapachu w portfolio marki BVLGARI. Jasmin Noir niezwykle tajemniczy kwiat, unikatowy i intrygujący. Cenny, biały i nieskazitelny Jasmin Noir w swej nowej odsłonie ukazuje się jako tajemniczy kwiat o wielu akcentach: enigmatycznym, delikatnym i niesamowicie zmysłowym. Bardzo delikatna i świeża woń kwiatu jaśminu o poranku, w ciągu dnia staje się coraz mocniejsza aż do zachodu słońca, by wieczorem osiągnąć kulminację intensywności…

Różnica pomiędzy Wodą Perfumowaną i Wodą Toaletową ukryta jest w samym wyjątkowym jaśminie  w jego intensywności i barwie zapachu podczas dnia i w nocy. Woda Perfumowana – to zwodniczy kwiat jaśminu, który nocą uwalnia głęboki i zmysłowy zapach. Woda Toaletowa – to transparentny i nieskazitelnie czysty kwiat jaśminu, który o świecie roztacza wokół siebie delikatną mgiełkę kuszącego zapachu.

Niesamowicie delikatny i świeży zapach białego jaśminu zamknięty eleganckim przezroczystym korkiem.Ekskluzywne czarne opakowanie z wytworną, wypełnioną macicą perłową pieczęcią Bulgari w samym jego sercu.

SUGEROWANA CENA DETALICZNA BRUTTO:
WODA PERFUMOWANA: 30 ml / 229 zł,
WODA TOALETOWA: 50ml / 299 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (174 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. xtina120  19 maja 2016 00:45

    Pieknie wygląda, ale cena stanowczo odstrasza. Mało kogo stać na tak drogie perfumy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany