Zamiast perfum i koszul – jaki prezent na mikołajki dla chłopaka?

Podarowanie oryginalnego prezentu to marzenie wielu dziewczyn. Każda, która podjęła się tego wyzwania i zrezygnowała z drugi zakupu standardowych „męskich” upominków, potwierdzi jednak, że nie jest to proste zadanie. Dlatego dzisiaj przychodzimy z pomocą i kilkoma podpowiedziami, co kupić na prezent dla chłopaka na mikołajki.

Zamiast perfum i koszul - jaki prezent na mikołajki dla chłopaka?

Prezenty prezentom nierówne

Nie ma jednego wyśmienitego pomysłu na prezent na mikołajki dla chłopaka. Każdy mężczyzna jest inny, ma nieco inne zainteresowania, potrzeby, marzenia, które także zmieniają się w czasie. Podchodząc do zadania zakupu prezentu świątecznego czy mikołajkowego, warto mieć to z tyłu głowy. To, co sprawdziło się w przypadku chłopaka twojej przyjaciółki, niekoniecznie może wywołać ten sam entuzjazm u twojego partnera. Warto oczywiście szukać inspiracji, podpowiedzi, sprawdzać różnorodne możliwości, natomiast ostatecznie warto zawsze zastanowić się, kto jest na końcu całego tego zamieszania i czy ten prezent jest naprawdę dla niego. Personalizacja to hasło, które odmienia się obecnie przez wszystkie przypadki, natomiast rzeczywiście o to chodzi, także w prezentach, aby były one dla kogoś konkretnego.

 

Prezent dopasowany do chłopaka

Oczywiście większość chłopaków kocha motoryzację, idealnym więc prezentem dla sporej części z nich będzie na przykład voucher na jazdę oryginalnym samochodem. Porsche lub Lamborghini? To musi zrobić wrażenie, ale możliwości wyboru marki i modelu samochodu jest więcej. Nie wszyscy jednak mężczyźni kochają samochody aż tak bardzo, aby taki prezent naprawdę zrobił im frajdę. Warto to wziąć pod uwagę i zastanowić się, czy twój chłopak naprawdę ucieszyłby się z takiego prezentu czy tak średnio. Nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, co zrobiliby inni mężczyźni. Chodzi o jego reakcję i o to, czy jemu, konkretnie jemu ten upominek sprawiłby przyjemność.

Być może bowiem po zastanowieniu się dojdziesz do wniosku, że zdecydowanie bardziej atrakcyjnym prezentem z jego punktu widzenia będzie wizyta na strzelnicy i spotkanie z profesjonalnym instruktorem, który nauczy go celnie i skutecznie strzelać. Ponownie, musisz sobie zadać pytanie, czy to prezent dla twojego chłopaka. Tylko ty znasz na nie odpowiedź, w końcu nikt nie wie tyle o nim, niż właśnie ty.

Ciekawe doświadczenia

Bardzo dużą popularnością obecnie w ramach prezentu na święta dla chłopaka cieszą się wizyty w escape roomach. Ofert tego typu jest naprawdę sporo, więc znalezienie także tematycznie odpowiedniego wyzwania nie stanowi dzisiaj większego problemu. To bardzo ciekawe wyzwanie, pozwalające się sprawdzić, dające sporą dawkę adrenaliny, stanowiące prawdziwe wyzwanie, a wielu chłopaków lubi przechodzić takie testy. Strzelanie czy escape room? Pomyśl, co twojemu chłopakowi sprawiłoby większą radość.

Na tym zestawie prezentowym możliwości oryginalnych upominków się jednak nie kończą. Dla tych, którzy lubią się uczyć, rozwijać, poznawać nowe rzeczy i nabywać kolejne kompetencje oprócz strzelania do gustu może przypaść także wstępna lekcja golfa. To sport z zupełnie innego porządku, wymagający ogromnej cierpliwości, ale i przynoszący niemałą satysfakcję. Jeśli twój chłopak szuka alternatywy dla siłowni, to może ten prezent jest właśnie dla niego. Nigdy nie jeździł na deskorolce, a ma w sobie coś z szaleństwa? Kurs jazdy na niej także znajdziesz bez problemu. Taki podarek pod świąteczną poduszką z pewnością zaskoczy.

Dla miłośników cyfrowego świata

Nie brakuje oczywiście także prezentów dla tych, którzy uwielbiają świat gamingu, ale i w ogóle cyfrową rzeczywistość. Wirtualna podróż do zupełnie innego świata to więc bardzo ciekawy prezent, gwarantujący zupełnie nowe doświadczenia i pokazujący możliwości technologiczne. Bardzo wielu chłopaków z pewnością ten prezent więcej niż ucieszy. Tutaj także do wyboru masz bardzo różnorodne opcje, warto więc przyjrzeć się dostępnym ofertom i znaleźć tę najlepiej dopasowaną do obdarowywanego.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (25 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Hania  26 listopada 2022 14:29

    Wiem jaki facet może kupić dziewczynie ….,zaproponujwybrankowi aby ci kupił coś co wynosisz ale też coś co będzie się mu podobać na stronie crazychic.pl jest czerwona sukienka hiszpanka z zakolanowkami świątecznymi dodają pazura całej kreacji … Będzie się podobać to tobie i twojemu mężczyźnie

    Odpowiedz
  2. janka1312  26 listopada 2022 21:08

    co roku to dla mnie wielki problem…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany