Zalety laserowego usuwania zbędnego owłosienia – gładka skóra jest na wyciągnięcie ręki

Depilacja laserowa to nic innego jak zabieg trwałego usuwania owłosienia z ciała przy pomocy diodowego lasera, który pozwala na pozbycie się nieustannie odrastających włosków. Wysoka skuteczność tego zabiegu sprawia, że cieszy się on coraz większą popularnością, szczególnie wśród kobiet marzących o gładkich nogach. Dzięki możliwości precyzyjnego dostosowania częstotliwości i energii wiązki świtał możliwe jest pozbycie się niechcianego owłosienia niemalże z każdego obszaru. Kiedy warto zdecydować się na depilację laserową i dlaczego?

Zalety laserowego usuwania zbędnego owłosienia – gładka skóra jest na wyciągnięcie ręki

Jest wiele korzyści płynących z korzystania z zabiegów laserowego usuwania depilacji, o których warto wiedzieć. Jeszcze do niedawna depilacja laserowa nie była tak łatwo dostępna i powszechnie stosowana ze względu na to, że wiązała się z wysoką ceną i bólem. Obecnie zabiegi są w coraz bardziej przystępnych cenach, a dzięki dobrze dobranemu sprzętowi są one praktycznie bezbolesne. Na depilację laserową klienci decydują się głównie ze względów estetycznych, ale to nie jedyny powód. Jest ona świetnym rozwiązaniem przy problemach takich jak nadmierne owłosienie typu męskiego u kobiet czy na twarzy oraz wrastające włoski.

Depilacja laserowa Gdynia jest niezwykle skutecznym zabiegiem przeprowadzanym przez doświadczonych profesjonalistów. Nie wymaga on nawet znieczulenia, gdyż jest bezbolesny. Każda sesja jest stosunkowo krótka, a po jej zakończeniu można powrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Skuteczność usuwania włosków dotyczy nawet skóry opalonej i osób o ciemnej karnacji. Wiązka laserowa działa zarówno na jasne i cienkie włosy, jak również na te grube i ciemne. Możliwe jest wydepilowanie wszystkich obszarów ciała, łącznie z twarzą i strefami intymnymi. Klienci muszą pamiętać jedynie o unikaniu słońca i o stosowaniu filtrów SPF 50+. Nie należy także podrażniać w żaden sposób skóry, która była podawana zabiegowi preparatami zawierającymi alkohol, dezodorantami, tonikami, mydłami ani też peelingami.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (55 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Justyna  19 czerwca 2019 08:08

    To że bezbolesna to bym nie powiedziała ;P Byłam jakiś rok temu na kilku zabiegach i ból był nie do zniesienia. Minus jest też taki, że po jakimś czasie pojedyncze włoski zaczynają rosnąć.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany