Zabieg geneO+ to natychmiastowa poprawa wyglądu i kondycji skóry

Czym jest geneO+? Jak działa? Jak przebiega zabieg z użyciem urządzenia geneO+? Poznajcie odpowiedzi na nurtujące Was pytania!

Od niedawna w warszawskiej klinice medycyny estetycznej BeautymeD dostępny jest nowy zabieg pielęgnacyjny z wykorzystaniem najnowocześniejszego urządzenia GENEO+ marki Pollogen. Liczne następujące po sobie procesy biochemiczne zachodzące w skórze po jego wykonaniu prowadzą do poprawy struktury, jędrności, kolorytu oraz ogólnej kondycji skóry.

Zabieg geneO+

Zabieg charakteryzuje się nie tylko wspaniałą efektywnością, ale również innowacyjną techniką wykonania. Wykorzystana w Geneo+ technologia OxyGeneo zapewnia 3 kierunkowe działanie – złuszczające, dotleniające i intensyfikujące wchłanianie substancji aktywnych. Złuszczanie możliwe jest dzięki rozpryskującym się na skórze pęcherzykom dwutlenku węgla. To najciekawszy element, odróżniający Geneo+ od innych zabiegów, gdyż do jego wytworzenia wykorzystywane są nowatorskie, musujące kapsułki. Pęcherzyki gazu powstają na drodze reakcji substancji znajdujących się w kapsułce (aktywnego dwuwęglanu sodu i kwasu cytrynowego) z naturalnymi składnikami zawartymi w nanoszonym na skórę żelu. Po ich dostaniu się do komórek dochodzi do obniżenia pH krwi, co prowadzi do wystąpienia efektu Bohra. Na skutek spadku wartości pH krwi następuje aktywacja jej reakcji obronnej polegającej na zwiększonym oddawaniu tlenu związanego z hemoglobiną do okolicznych tkanek. Wynikiem tych wieloetapowych procesów jest zwiększenie przepływu krwi przez naczynia włosowate i przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Szybkość i głębokość wnikania składników, poprawiona dzięki usunięciu zrogowaciałych komórek z powierzchni naskórka, jest dodatkowo intensyfikowana musowaniem.

Zabieg nie jest obarczony żadnymi skutkami ubocznymi za wyjątkiem lekkiego zaczerwienienia ustępującego po w czasie do kilku godzin po zabiegu. Jak każda inna aparatura, Geneo+ nie jest jednak pozbawiony przeciwskazań, z którymi warto się zapoznać i bezwzględnie powiadomić o ich występowaniu osobę mającą wykonać zabieg! Do przeciwskazań w wykonaniu zabiegu Geneo+ należą:

 • istnienie nowotworu lub wcześniejsza choroba nowotworowa,
 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • istnienie na skórze aktywnych, zapalnych zmiany trądzikowych, egzem, wysypów,
 • opryszczka,
 • łuszczyca, inne zapalne choroby skóry lub zaburzenia naczyniowe na powierzchni, która miałaby zostać poddana leczeniu,
 • cukrzyca, zaburzenia krążenia lub nerwowe,
 • skóra poddawana zabiegom medycyny estetycznej lub kuracjom Accutan czy Retin A.

Sama procedura zabiegu jest niezwykle prosta i nie wymaga od pacjenta żadnych wcześniejszych przygotowań, ani poza biegowej rekonwalescencji. Po wykonaniu demakijażu na skórę obszaru poddawanego zabiegowi aplikowany jest odpowiedni żel obfitujący w substancje aktywne takie jak ryboza, witaminy, kwas hialuronowy czy wyciąg z dzikiej róży. W dalszej kolejności na głowicy mocowana jest musująca kapsułka, a następnie wykwalifikowany kosmetolog kolistymi ruchami prowadzi głowicę po skórze pacjenta, uruchamiając opisane wyżej procesy. W zależności od wymagań skóry, dostępne są dwa warianty działania Geneo+ – NeoRevive (odmładzający) oraz NeoBright (rozjaśniający i odżywczy). Rezultaty widoczne są gołym okiem niemal natychmiast po zakończeniu zabiegu!

W przypadku NeoRevive obserwujemy:

 • redukcję i spłycenie zmarszczek mimicznych,
 • poprawę struktury tkanki,
 • ożywienie wyglądu skóry,
 • wyrównanie i rozjaśnienie jej kolorytu,
 • redukcję zmian pigmentowych,
 • lepsze nawilżenie i napięcie skóry.

 

Efekty po wykonaniu NeoBright obejmują z kolei:

 • zdecydowaną, widoczną poprawę gładkości skóry,
 • rozjaśnienie i rozświetlenie jej koloru,
 • łagodne rozjaśnienie brązowych plam (efekt ten obserwowano u 100% osób poddanych zabiegowi w czasie badań nadzorowanych i ocenianych przez dermatologów),
 • redukcję zmian spowodowanych fotostarzeniem się skóry.

Wszystko to dzieje sie przy użyciu jednego urządzenia! Dzięki temu możliwa jest maksymalizacja efektów przy jednoczesnym dopasowaniu charakteru zabiegu do potrzeb pacjenta. W zależności od wymagań Geneo+ może stanowić szybki zabieg lunchowy, albo trwający około godziny istny rytuał pielęgnacyjno- naprawczy dla skóry! Aspektem godnym uwagi jest gwarantowane bezpieczeństwo urządzenia potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami: europejskim CE, amerykańskim FDA i kanadyjskim MOH!

Polecamy warszawską Klinikę BeautymeD

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 54, Warszawa (blisko metra Natolin)

Rejestracja telefoniczna: +48 605-905-608, +48 691-209-028
Rejestracja poprzez e-mail
: rejestracja@beautymed.com.pl

www.beautymed.com.pl

www.beautymed.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (227 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...