Zabieg ALIDYA – jedyny na świecie preparat do walki z cellulitem, który trafia w sedno!

Czym jest ALIDYA? Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu z wykorzystaniem ALIDYA? Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem preparatu ALIDYA? Sprawdźcie!

Pośpiech, stres, niezbyt zdrowy styl życia: mało ruchu, nałogi, dieta bogata w węglowodany i tłuszcze, a także przesycona estrogenami kobiecość –  to wszystko sprawia, że w organizmie na poziomie cząsteczkowym i komórkowym zachodzą niekorzystne reakcje, które mogą skutkować deformacją tkanki skórnej. Zgodnie z najnowszą teorią, jedną z przyczyn cellulitu jest odkładanie się jonów żelaza w macierzy ECM – substancji, która wypełnia przestrzeń pomiędzy komórkami i zespala strukturę tkankową. Odkładające się żelazo przyspiesza szkodliwy proces utleniania lipidów – peroksydację, która zachodzi pod wpływem wolnych rodników. W wyniku reakcji powstają bardzo aktywne nadtlenki, niekorzystnie wpływające na właściwości błon komórkowych, białek i kwasów nukleinowych znajdujących się w komórce. Skutkuje to obumieraniem komórek.

Zabieg ALIDYA

ALIDYA wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.

Czym jest ALIDYA?

ALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu. Wynalazcą ALIDYA jest prof. dr Pasquale Motolese – twórca znanego już preparatu Aqualyx. Iniekcje z wykorzystaniem ALIDYA wykonywane są podczas zabiegu mezoterapii. To znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu z wykorzystaniem ALIDYA?

Użycie ALIDYA poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywróci skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. U osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu,  wydatnie poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza i zmniejszają się skutki już powstałych uszkodzeń w materiale biologicznym na poziomie cząsteczkowym.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem preparatu ALIDYA?

 Preparat ALIDYA jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz skutecznie walczyć z istniejącym cellulitem,
  • pragniesz zapobiec powstaniu nieatrakcyjnych deformacji tkanki skórnej,
  • dbasz o zachowanie dobrej kondycji skóry na poziomie komórkowym i tkankowym,
  • chcesz zmniejszyć skutki stresu, któremu poddawane jest ciało na skutek stosowania złej diety, prowadzenia niezdrowego stylu życia lub przebywania w środowisku o wysokim stężeniu toksyn.

Jakie są wskazania do zabiegu z zastosowaniem ALIDYA?

Terapia preparatem ALIDYA zalecana jest w leczeniu istniejącego cellulitu oraz, co bardzo ważne, w zapobieganiu jego powstaniu. Wskazana jest też po liposukcji, w przypadku wystąpienia obrzęku lipidowego i po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu.

Co wyróżnia preparat ALIDYA od innych dostępnych na rynku?

ALIDYA to synonim skuteczności i najwyższych standardów bezpieczeństwa – zarówno w aspekcie leczniczym, jak i profilaktycznym. Kiedy inne preparaty działają jedynie leczniczo, ALIDYA  zapewnia ochronę przed cellulitem, nie dopuszczając do nadmiernego odkładania się jonów żelaza w macierzy międzykomórkowej. Tajemnica skuteczności ALIDYA tkwi w wielokierunkowym i wielopoziomowym działaniu preparatu, czego brak innym produktom. ALIDYA daje efekty już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu – w przeciwieństwie do innych preparatów.

Jak przebiega zabieg z zastosowaniem ALIDYA?

Zabieg z użyciem ALIDYA wykonuje lekarz tradycyjną metodą mezoterapii. Przed przystąpieniem do iniekcji miesza ona zawartość dwóch fiolek, dodając rozpuszczalnik do liofilizatu przy użyciu sterylnej igły. Następnie oczyszcza i odkaża miejsce wkłucia i jego bezpośrednie sąsiedztwo, a potem dokonuje iniekcji, wkłuwając się w skórę właściwą lub w powierzchniową warstwę tkanki podskórnej. Zabieg powtarzany jest co 7 dni przez kolejne 7-12 tygodni.

Czy zabieg z użyciem ALIDYA wymaga wcześniejszego przygotowania?

Nie; jedynym bezwzględnie stosowanym przygotowaniem do zabiegu z wykorzystaniem ALIDYA jest oczyszczenie i odkażenie obszaru poddawanego iniekcji.

Jak długo utrzymują się efekty po zastosowaniu preparatu ALIDYA?

Pozytywne skutki działania ALIDYA utrzymują się kilka-kilkanaście miesięcy od zastosowania. Aby jednak zachować ciągłość efektu zdrowej tkanki, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu można poddać się drenażowi limfatycznemu lub Endermologii LPG.

Czy mogą wystąpić skutki uboczne stosowania ALIDYA?

Jak w przypadku każdej metody inwazyjnej, tak i po zastosowaniu preparatu ALIDYA mogą pojawić się działania niepożądane, choć najczęściej są one krótkotrwałe, mało uciążliwe i mijają w ciągu kilku godzin od zabiegu. Najczęściej mogą pojawić się niewielkie krwiaki lub miejscowe, niezbyt rozległe zaczerwienienie skóry. W bardzo rzadkich przypadkach może pojawić się bolesność obszaru poddanego zabiegowi.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem preparatu ALIDYA?

 Nie możesz poddać się zabiegowi z wykorzystaniem ALIDYA, jeśli:

  • jesteś w ciąży lub karmisz piersią,
  • nie zaliczasz się do grona osób dorosłych,
  • cierpisz na chroniczne lub ostre choroby skóry zlokalizowane w miejscu, które należałoby poddać zabiegowi lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie,
  • stwierdzono u Ciebie ciężkie alergie lub choroby narządowe, rozpoznano reakcję anafilaktyczną lub schorzenie autoimmunologiczne

Czy produkt ALIDYA jest bezpieczny i czy posiada certyfikat europejski?

Tak, preparat ALIDYA jest bezpieczny – każda z fiolek zawiera jałowy wsad. Produkt posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa i został zakwalifikowany jako materiał medyczny III klasy CE. Oznacza to, że kontrolowany jest proces wytwarzania, surowce oraz wyrób, a produkt gotowy nadaje się do kontaktu z tkankami żywymi i wykazuje ściśle określone biologiczne działanie.

Gdzie można wykonać zabieg?

Klinka medycyny estetycznej BeautymeD

www.beautymed.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (311 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...