STEVE MADDEN – wiosną już w Polsce!

Już od wiosny buty słynnego projektanta będzie można kupić w Polsce! Kim jest Steve Madden?

STEVE MADDEN

Steve Madden, jest jednym z tych szczęściarzy, którego amerykański sen się ziścił. W 1990 roku mając zaledwie 1100 dolarów na koncie i bezcenny talent do przewidywania trendów, Madden skupił całą swoją twórczą energię na wyprodukowaniu w fabryce w Queens modeli butów, które szybko wyznaczyły trendy na kolejne sezony. Jego projekty były nowatorskie i jednocześnie świetnie się sprzedawały. Wieść o oryginalnym projektancie z Queens błyskawicznie obiegła ulice Nowego Jorku. Tak powstała marka STEVE MADDEN.

STEVE MADDEN

Zainspirowany butami noszonymi przez jego ulubione gwiazdy glam rocka z lat 70-tych , wyprodukował nowatorski model butów na platformie, który stał się początkiem nowego trendu. Jego biegłość w prognozowaniu trendów wypchnęła go na szczyt. Choć Steve Madden zdobył już ugruntowaną pozycję na rynku, to nie zatrzymuje się nawet na chwilę i nieustannie się rozwija.

Inspiruje mnie to, co noszą ludzie na ulicach od Nowego Jorku po Londyn. Moje pomysły i inspiracje czerpię z rytmu ulicy na całym świecie. Dziś to projektanci i marki kreują to co modne. Moda przyszłości będzie wszystkim tym w czym młodzi chłopcy i dziewczyny będą czuli się wygodnie i dobrze i co będą mogli dowolnie miksować wyrażając swój indywidualny styl”/Steve Madden/.

Połączenie mody i muzyki jest podstawą marki Steve Madden – „muzyka jest w DNA tego, co robię„/Steve Madden/.

Podobnie jak w przypadku mody i projektowania, Madden ma dar do odkrywania młodych, talentów, który doprowadził do stworzenia zintegrowanej platformy marketingowej Steve Madden Music –promującej artystów poprzez wiele kanałów dotarcia m.in. media i występy na żywo. Madden pracował z wielkimi gwiazdami zanim usłyszał o nich cały świat np. Lady Gaga, Katy Perry, Ellie Goulding, Emeli Sande, Paloma Faith, Jason Derulo, Katy B.

Możemy z radością poinformować Was, że już od wiosny bieżącego roku, byty tego projektanta będą dostępne w sprzedaży w Polsce!

STEVE MADDEN

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (235 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...