Walentynkowa sesja dla zakochanych w stylu lat 50-tych. Tak miłość przed obiektywem wyznali sobie bohaterowie „Rodzinki.pl”

Oglądając te zdjęcia z pewnością poczujesz klimat amerykańskiego kina lat 50-tych. W powietrzu czuć zapach skóry i miłości. A modelami stali się bohaterowie serialu „Rodzinka.pl”, którzy podkochują się w sobie nie tylko na ekranie, ale również w prawdziwym życiu. Jak wam się podoba sesja? Może chciałybyście, wraz z ukochanym wziąć udział w podobnej zabawie?

Walentynki to świetna okazja do tego, aby zakochani wspólnie stanęli przed obiektywem. Może to jest właśnie pomysł na kreatywne spędzenie 14 lutego? Z dzisiejszą technologią nie będziecie potrzebowali fotografa, a jeśli jednak liczycie na choć odrobinę profesjonalizmu – „zatrudnijcie” znajomego. Chcecie zaangażować się w 100-procentach? Walentynkowa sesja dla zakochanych spełni wasze oczekiwania! Na taką zdecydowali się ostatnio Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – młodzi aktorzy znani z serialu Rodzinka.pl. Są parą zarówno w życiu, jak i na ekranie. Przedstawiamy efekty ich pracy przed obiektywem. Być może was zainspiruje?

Walentynkowa sesja dla zakochanych w stylu lat 50-tych. Tak miłość przed obiektywem wyznali sobie bohaterowie „Rodzinki.pl”

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para, która dała się już poznać fanom polskiego serialu „Rodzinka.pl”. Wszyscy, którzy śledzą również plotki ze świata show-biznesu wiedzą również, że młodzi aktorzy pałają do siebie uczuciem również poza ekranem. Fotografowie postanowili więc uchwycić ich relację na pełnych miłości zdjęciach,  w specjalnej walentynkowej sesji. Była to również okazja do wielkiego ukłonu w kierunku mody, a dokładniej klimatu filmowego lat 50-tych. A to oznacza skórę, denim, koszule w kratę i, rzecz jasna, puszki z Coca Colą.

Moda i miłość – doskonałe połączenie!

Dzięki walentynkowej sesji, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie tylko zaspokoili nieco ciekawość swoich fanów, którzy mają teraz pewność, że miłość między młodymi aktorami kwitnie w najlepsze. Tym bardziej, że była to ich pierwsza wspólna sesja. Pokazali również jak ciekawie można bawić się modą i że każdemu „powrotowi do przeszłości” można nadać mnóstwo nowych znaczeń. Sesję dla zakochanych zorganizowała marka born2be, która dzięki pełnym spontaniczności młodym ludziom zaprezentowała swoją kolekcję. Spójrzcie choćby na kuse spodenki Wiktorii czy stylizacje Adama, które stworzyły z niego amerykańskiego amanta. Czy udało się oddać charakter tamtych lat? Z pewnością? Czy ty i twój partner bawilibyście się równie dobrze jak aktorzy z „Rodzinki.pl”? 

Romantyczna sesja w filmowym klimacie lat 50-tych 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (141 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Wusia  12 lutego 2019 09:26

    Nie lubię ich

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany