Berliński klimat w najnowszej kolekcji Renee Design. Wyraź swoją kobiecość!

Płaszcz rodem z Matrixa, futro w centki, a może tiul w niezwykłym wydaniu? Jeżeli marzysz, aby do twojej garderoby trafiło coś naprawdę wyjątkowego, musisz koniecznie poznać limitowaną kolekcję Renee Design. Cechuje ją berliński klimat i estetyka lat 80-tych. Jesteście gotowe na te modowe wyzwanie?

Jeśli kochasz modę, bo to właśnie twoje ubrania sprawiają, że możesz wyrazić siebie, wiesz, że kobiecość to twój atut i jesteś odważna – ta kolekcja jest dla ciebie. Mowa o najnowszych propozycjach od Renee Design. To marka, która jest owocem kolaboracji  sklepu modowego Renee.pl i Lany Nguyen. Poczuj klimat tętniącego życiem Berlina i przenieś się do spacerujących w lateksie ekstrawaganckich lat 80 – tych. Być może ta kolekcja zainspiruje cię do wielkiej zmiany twojego image’u? Kiedy to zrobić jak nie właśnie teraz! W końcu za chwilę żegnamy stary rok i wkraczamy w nowy czas, czas nieograniczonych możliwości, również wizerunkowych!

Berliński klimat w najnowszej kolekcji Renee Design. Wyraź swoją kobiecość!

Kolekcja Renee Design oddaje przede wszystkim szalony klimat lat 80-tych. Nie mogło więc zabraknąć w niej lateksu, który zdominował pozostałe propozycje.

Ale pojawiają się też godne uwagi kropki, tiul i satyna.  Jeśli natomiast poszukujesz innego rodzaju ekstrawagancji, sztuczne futro w centki będzie najlepszym wyborem.  Do tego zwierzęce printy to prawdziwy must have sezonu, dlatego będzie i modnie i efektownie. Chcesz zabłysnąć, co z resztą proponują wszystkie świąteczno-sylwestrowe kolekcje? I w tym asortymencie nie zabraknie srebrzystości, mieniących się już z daleka.

Klimat, który oddaje kolekcja to berlińskie tętniące życiem centrum, pełne obiektów kultury oraz sztuki, a jednocześnie dyskotek i barów. Jest też pewna doza tajemnicy i buntu, odpowiednia dla miejskiego podziemia.

Lana Nguyen o kolekcji

„Berlin jest miejscem nowoczesnym, jest mieszanką kultur, kojarzy się  z okresem buntu. Kreacje jak i modelka idealnie wkomponowały się w architekturę tego miasta.  Wyraziste formy jak i androgeniczna uroda modelki, w połączeniu z grą aktorską w Kampanii wizerunkowej Renee Limited to kwintesencja dwóch odrębnych światów . Połączenie prostoty i surowości przestrzeni z szalonymi kreacjami rodem z lat 80-tych tworzą idealną całość.” – mówi Lana Nguyen.

Oto kilka interesujących propozycji od Renee Design:

Wszystkie modele pojawiły się już na stronie www.RENEE.pl. Cała kolekcja dostępna jest od końca października.

 

Czerwony Płaszcz Matrix

Cena: 359,99 zł

 

Czarny Płaszcz Matrix

Cena: 359,99 zł

 

Czarno-Srebrna Sukienka Elodie

 

Cena: 459,99 zł

 

Czerwona Bluzka Aurora

Cena: 199,99 zł

 

Fuksjowa Sukienka Margot

Cena: 299,99 zł

 

Spódnica Lilou

Cena: 199,99 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (153 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...