Pozbądź się cellulitu przed ślubem

Poprawa sylwetki przed ślubem to dla każdej panny młodej marzenie, a jednocześnie nie lada wyzwanie. Praktykowane przez kobiety diety oraz treningi często są zbyt restrykcyjne i ponad ich siły. Co więcej mogą one prowadzić do osłabienia układu odpornościowego, a nawet brideoreksji. Radzimy jak w ten wielki dzień wyglądać pięknie i atrakcyjnie, dzięki skutecznym i zdrowym zabiegom.

Pozbądź się cellulitu przed ślubem

Pięknie, piękniej, najpiękniej

Każda panna młoda chce w dniu ślubu wyglądać olśniewająco. Pragnie szybko schudnąć bądź zniwelować nagromadzoną na biodrach, udach czy brzuchu tkankę tłuszczową. Nierzadko stres przyczynia się do przybrania na wadze, a zaplanowane przeróbki kreacji nie pomagają – wtedy pozbycie się kilku centymetrów w obwodzie okazuje się niezbędne. Co w takiej sytuacji zrobić? Należy przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek i znaleźć inny sposób na uzyskanie efektów niż drastyczna dieta czy głodzenie się. – Jeśli do ślubu zostało mało czasu, a nadal przeszkadzają nam mankamenty figury, warto skorzystać z nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Zrzucenie kilogramów na bieżni czy osiągnięcie efektów dzięki diecie wymaga czasu. Ponadto zbyt szybka utrata wagi wiąże się często z redukcją mięśni i wody w organizmie, co jest niezdrowe tłumaczy Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy Shar-Pol specjalizującej się w nowoczesnych systemach dla medycyny estetycznej.Dzięki bezbolesnym i skutecznym zabiegom, podczas których można również się zrelaksować, panny młode unikną efektu odwrotnego do zamierzonego. A ryzyko może być duże, ponieważ wiele kobiet, które poddały się restrykcyjnej diecie przed ślubem, zmagało się później np. z brideoreksją (bride z ang. panna młoda), czyli niechęcią, wstrętem do jedzenia, która jest uznawana za chorobę psychiczną – wyjaśnia Urszula Sztwiertnia.

Bańki chińskie na cellulit – jakie wybrać? Jak stosować? TOP 3 najlepsze

Bańki chińskie na cellulit – jakie wybrać? Jak stosować? TOP 3 najlepsze

Cellulit, zazwyczaj nazywany "skórką pomarańczową", jest niechcianym problemem, z którym zmagają się kobiety na całym świecie, niezależnie od wieku czy budowy ciała. Jest to stan, w którym skóra przybiera nierówny, guzowaty wygląd z powodu niewłaściwej struktury tkanki tłuszczowej podskórnej. Długie lata walki z cellulitem doprowadziły do wypróbowania najróżniejszych metod, począwszy od drogich zabiegów medycyny estetycznej, po naturalne i tańsze domowe sposoby na jego redukcję. Jednym z tych ostatnich, który zyskuje na popularności, są bańki chińskie - niewielkie, zazwyczaj szklane naczynia służące do masażu skóry.

Szybko, zdrowo i skutecznie

Korzystając z zabiegów medycyny estetycznej można osiągnąć lepsze rezultaty niż dzięki domowym sposobom, takim jak np. peeling z kawy i masaż, czy też preparatom kosmetycznym. – Zabiegi oparte o zaawansowane technologie, takie jak VelaShape III, pozwalają w nieinwazyjny i trwały sposób zredukować tkankę tłuszczową już po pierwszym zabiegu. Zabieg z wykorzystaniem aparatu opiera się na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju do temperatury 450C i utrzymaniu jej przez co najmniej 16 minut. Procedura „Stacking Mode” prowadzi do trwałego niszczenia komórek tłuszczowych, a efekty są widoczne u 97% pacjentów, niezależnie od osobniczych cech pacjenta. Ponadto aparat umożliwia selektywne działanie, dzięki czemu można redukować tkankę w wybranych partiach ciała. Szybki i nieuciążliwy zabieg uelastycznia tkankę łączną, co w praktyce oznacza likwidację cellulitu – uzupełnia Urszula Sztwiertnia.

Uzyskany efekt podczas badania VelaShape III pozwala na redukcję 1,5 – 2 cm tkanki po pierwszym zabiegu.

Nawet mała zmiana, bądź powrót do rozmiaru sprzed miesięcy, pozwoli przyszłej pannie młodej poczuć się podczas ślubu pewnie i swobodnie. W efekcie każda kobieta zachwyci przyszłego męża i wszystkich zgromadzonych gości.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (208 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  18 lipca 2014 07:57

  Brideoreksja- znowu jakaś nowa choroba. Niedawno czytałam o anoreksji w ciąży, teraz przed ślubem.

  Odpowiedz
 2. martus2833  18 lipca 2014 21:40

  W dniu swojego ślubu chciałam ładnie wyglądać – jak każda panna młoda. Ale nie pozwoliłam, żeby małe niedoskonałości mojego ciała zepsuły ten dzień.

  Odpowiedz
 3. as_sa  23 lipca 2014 09:06

  Wszystko przez to, że w tak ważnym dla nas dniu chcemy wyglądać idealnie

  Odpowiedz
 4. efffciaa  22 czerwca 2017 10:49

  Artykuł powinien mieć nazwę „pozbądź się cellulitu na zawsze ” , jakby zawierał takie rady to mogłabym was nominować do Nagrody Nobla 🙂 Z cellulitem jest bardzo nierówna walka , którą zazwyczaj on wygrywa .

  Odpowiedz
 5. hml  23 listopada 2017 10:00

  🙂 ciekawy artykul

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany