Podwodna sesja z udziałem mistrzyni świata – Otylii Jędrzejczak

Ceniący wyzwania zespół kreatywny sieci Trendy Hair Fashion zaangażował się tym razem w modową sesję zdjęciową, której jedną z bohaterek była mistrzyni świata, Otylia Jędrzejczak. Mimo, że basen to naturalne środowisko pływaczki, musiała się ona zmierzyć z trudnym zadaniem, jakim było pozowanie i to przez dłuższą chwilę, pod wodą. Na pewno dodatkowym utrudnieniem była dbałość o to, aby profesjonalny makijaż, fryzura i oryginalna stylizacja dobrze wypadły przed obiektywem. W sesji, poza sportsmenką, brało udział jeszcze kilka modelek.

Podwodna sesja THF - Otylia Jedrzejczak

W stylizacjach fryzur dominowały swobodnie puszczone lub gęsto upięte warkocze. Starano się utrzymać atmosferę lekkości i naturalnego zachowania się włosów pod wodą, co – przy założeniu, że jednocześnie miało być spektakularnie, było najtrudniejszym zadaniem. Do uczesania fryzur Artistic Team THF, pod kierownictwem Dyrektor Kreatywnej Anny Kulec-Karampotis, wykorzystał m.in. bardzo mocno utrwalający żel marki Schwarzkopf z linii Osis G – Force zapewniający długotrwałe podkreślenie oraz olśniewająco piękny połysk. Do wykończenia stylizacji użyto również Schwarzkopf OSiS Aqua Slide – nie sklejającą pomadę do włosów, gwarantującą doskonałą kontrolę nad fryzurą.

Roztańczone nimfy wodne czy intrygujące syreny – dowolnie można interpretować projekt, do którego zdjęcia wykonał specjalizujący się podwodnych sesjach Rafał Makieła. Sprawdzające się pod wodą efektowne stylizacje przygotowała projektantka i kostiumograf, Ewa Jobko oraz pracujący m.in. z Dorotą Gardias, projektant Robert Devotion. Zdjęcia wykonano we Wrocławskim Parku Wodnym.

Podwodna sesja THF (2)

Anna Kulec-Karampotis, Dyrektor Kreatywna marki Trendy Hair Fashion, jest właścicielką największej i najdynamiczniej rozwijającej się w Polsce sieci salonów fryzjerskich, zatrudniającej kilkaset uzdolnionych adeptów sztuki fryzjerskiej. Pracuje z ambitnym i doświadczonym teamem, który charakteryzuje nowatorskie podejście do strzyżenia i koloryzacji. To znana i ceniona stylistka fryzur, jej kolekcje z dużym sukcesem są szeroko publikowane na całym świecie, a jako wielbicielka fashion, zasiada w jury najbardziej prestiżowych konkursów modowych w kraju i za granicą.

fryzury: Trendy Hair Fashion

zdjęcia: Rafał Makieła

modelki: Otylia Jędrzejczak, Madi Karbowniak, Ola Danserska, Sara Maria Grzelka, Patrycja Biedrzycka

Wizaż: Agata Naniewicz, Jola Boska

Stylizacje: Ewa Jobko, Robert Devotion

Asysta podwodna: Paweł Kucharski, Sławek Skalski

Lokalizacja: Wrocławski Park Wodny, tło do sesji http://www.aspekt-baseny.pl/, technika podwodna i wsparcie  http://www.exstream.com.pl

Zdjęcia: materiały nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,09 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  30 lipca 2013 19:34

  Genialne zdjęcia.

  Odpowiedz
 2. imi  1 maja 2014 13:53

  Piękna sesja, polecam też to: judytapapp.com/jedrzejczak.php

  Odpowiedz
 3. as_sa  17 sierpnia 2014 22:08

  Wow! niesamowite

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany