Pierścionek z podróży. Odtąd panoramę odwiedzonego miasta możesz nosić zawsze przy sobie – na palcu

Miasto na palcu? Dlaczego nie! Na tak oryginalny pomysł wpadli projektanci biżuterii, którzy zamknęli w złocie, srebrze i miedzi wspomnienia z 3 najsłynniejszych miast świata. Te pierścionki naprawdę robią wrażenie! Z resztą same zobaczcie.

Wszystkie emocje, aspiracje i marzenia związane z miastem, które wywarło na tobie wrażenie, można zamknąć w jednym pierścieniu. Tak przynajmniej twierdzą projektanci, którzy stworzyli TETI – pierścionek z krajobrazem. Dzięki temu możesz nosić na palcu pejzaż, który będzie przypominał ci o miejscu, do którego jak najczęściej będziesz chciała wracać. Oprócz wydźwięku sentymentalnego, to również niezwykle intrygująca ozdoba, która sprawi, że każda stylizacja nie będzie już taka sama. Sądzimy, że moda może wkrótce pokochać ten pomysł. A wam jak podoba się pomysł? Chętnie przywiozłybyście podobny pierścionek z podróży?

źródło: www.pixabay.com

Pierścionek z podróży. Odtąd panoramę odwiedzonego miasta możesz nosić zawsze przy sobie – na palcu

Projektanci z Art is Therapy wymyślili coś, na co nikt dotąd jeszcze nie wpadł. Stworzyli bowiem pierścionek, który oddaje pejzaż miasta. W ofercie zalazły się 3 chyba najpopularniejsze miasta świata, w tym dwa europejskie. Na wasz palec trafić może romantyczny Rzym, tętniący życiem Nowy Jork, a także melancholijny i jednocześnie pełen uroku Londyn. Dzieła sztuki biżuteryjnej wykonywane są z miedzi, srebra albo złota. Z pierścionka można łatwo wyczytać, co tak naprawdę autor miał na myśli, ponieważ pojawiają się charakterystyczne dla wymienionych miast obiekty. Co więcej, firma chwali się indywidualnym podejściem do klienta. Co to oznacza? – Wszystko czego oczekiwałeś, ale za mniej niż połowę ceny. Aby zaproponować ci drogie klejnoty, skorzystaliśmy z bezpośredniego podejścia do konsumenta – piszą na swojej stronie internetowej producenci.

 

Z pasji do wielkich podróży

Projektanci stojący za pierścionkiem wyjaśnili, że ich pomysł zrodził się z pasji do wielkich podróży, dlatego dedykowany jest przede wszystkim podróżnikom. Dzięki takiej pamiątce, która jest bez wątpienia nietuzinkowa, a także może okazać się krzykiem mody – zachowamy wszystkie wspaniałe wspomnienia. Z pewnością będziemy też wyróżniać się z tłumu, bowiem pierścień wcale nie jest najmniejszych rozmiarów i od razu przykuwa uwagę. Teraz trzeba czekać, aż pojawią się kolejne wersje miast z możliwością noszenia ich na palcu.

 

Oto  jedyne w swoim rodzaju pierścionki z krajobrazem słynnych miast:

https://www.instagram.com/p/BzfNBO6HbBj/ https://www.instagram.com/p/BzXxMbMHJQh/ https://www.instagram.com/p/BzK4nBpnCdZ/ https://www.instagram.com/p/BzGMR3FH1S4/ https://www.instagram.com/p/By8kLFcHrNL/ https://www.instagram.com/p/Byc-1xiHEL1/ https://www.instagram.com/p/ByQFF1vHt75/ https://www.instagram.com/p/ByIhvuYHP4i/

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,00 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. karmelek87  5 lipca 2019 13:09

    Super pomysł! Chętnie nosiłabym Nowy Jork 🙂

    Odpowiedz
  2. sylwiawes  9 lipca 2019 13:03

    Ciekawy pomysł ☺️

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany