Patronat KobietaMag.pl: MOON Fashion Creation oraz znani i lubiani pomagają zwierzętom z Fundacji Viva!

W październiku b.r.  odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna do kalendarza „MOON for Paka dla bezdomniaka”. Projekt ma na celu pomoc podopiecznym Fundacji Viva, która organizuje akcję „Paka dla Bezdomniaka„. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.

paka-dla-bezdomniaka-kalendarz

Oto, co na temat akcji mówi Monika Bukowska z fundacji Viva:
– Kampania „Paka dla bezdomniaka”, to akcja dedykowana zwierzętom z korabiewickiego schroniska. Jej celem jest nie tylko przekazanie paki naszym podopiecznym, ale też pokazanie wszystkim, że razem –  jako społeczeństwo –  odpowiadamy za bezdomność zwierząt i razem możemy im pomagać. Kalendarz, to kolejny „produkt” tej akcji, pokazujący schroniskowe zwierzęta jako wspaniałych Przyjaciół i wspierający realną pomoc dla tych zwierząt, które nadal na nią czekają„.

Przed obiektywem Michała Grzyba wraz z czworonogami wystąpiły: Agata Buzek, Maja Jeżowska, Andżelika Piechowiak, Olga Frycz, Aleksandra Nieśpielak, Agnieszka Więdłocha, Agnieszka Włodarczyk, Magda Steczkowska, Edyta Herbuś, Dorota Deląg, Maria Góralczyk oraz Izabela Trojanowska.

Paka dla Bezdomniaka (7)

Zarówno nasi czworonożni przyjaciele, jak i  gwiazdy, chętnie pozowały w tym szczytnym celu. Atmosfera w studiu była bardzo przyjazna, było głośno i wesoło. Ta sesja na pewno na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Monika Guzińska (MOON Fashion Creation Sp. z o.o.) , producentka kalendarza – „Od dawna zastanawiałam się jak mogę wspomóc działania fundacji Viva, zaproponowaliśmy więc stworzenie Kalendarza „MOON for paka dla bezdomniaka”, z którego sprzedaży całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc zwierzętom w Korabiewicach. Cieszy mnie fakt, iż znane osoby tak tłumnie chciały wesprzeć projekt, co ukazuje również wrażliwą duszę naszych gwiazd. Każda sesja była dla nas czymś wyjątkowym i niezapomnianym, a oddany wzrok psów rozczulił nasze serca„.

 Paka dla Bezdomniaka (5)

Kalendarz można nabyć już od 15 grudnia w salonach Empik w cenie 39,99 zł. Wszyscy możemy pomóc zwierzętom, wystarczy tak niewiele….

Zobaczcie zdjęcia zza kulis sesji

Paka dla Bezdomniaka

Paka dla Bezdomniaka (8)

Paka dla Bezdomniaka (6)

Paka dla Bezdomniaka (4)

Paka dla Bezdomniaka (3)

Paka dla Bezdomniaka (2)

Paka dla Bezdomniaka (1)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  9 grudnia 2014 15:11

  Super. Gratuluję!

  Odpowiedz
 2. mania  9 grudnia 2014 22:49

  Monia Ty dobroto! Wspaniała robota. Trzymamy mocno kciuki za kolejne projekty.

  Odpowiedz
 3. Black  10 grudnia 2014 11:19

  Fajna inicjatywa! 🙂 zwierzaki przecież dają tyle miłości…

  Odpowiedz
 4. bbo  11 grudnia 2014 12:53

  Ja mam mieszane uczucia. Te zwierzęta nie wyglądają jakby się dobrze bawiły…

  Odpowiedz
 5. Madziulka  11 grudnia 2014 21:51

  Viva jedna z najbardziej zapracowanych fundacji jakie znam.Agata Buzek jedna z najwspanialszych i uduchowionych aktorek. I Guzińska – nieprzeciętnie ambitna dusza artystyczna. Jednym słowem nie mogło się nie udać.

  Odpowiedz
 6. Dawid  20 grudnia 2014 20:34

  Ta akcja to tylko dla promocji raczkującej zresztą firmy. Zwierzaki smutne, bo zaraz wrócą do swoich boksów.

  Odpowiedz
 7. Agnieszka  31 grudnia 2015 18:45

  Takie akcje powinny być jak najczęściej

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany