Nici liftingujące – nie tylko do liftingu twarzy, ale także do poprawy wyglądu ciała!

Zabiegi z wykorzystaniem nici kojarzą nam się głównie z liftingiem twarzy i redukcją zmarszczek mimicznych. Faktycznie są to obecnie najbardziej popularne zabiegi, ale warto pamiętać, że nici Hilo Lift mają o wiele szerszy zakres zastosowań w chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej.

Hilo Lift

Dr Karolina Mołas z DS Instytut w Warszawie poleca szczególnie zabiegi na problematyczne obszary ciała, z których często nie jesteśmy do końca zadowoleni.

Na co możemy liczyć decydując się na zabieg?

  • Ujędrnienie, uniesienie i kształtowanie piersi;
  • Poprawa jędrności i napięcia skóry w okolicach kolan i łokci;
  • Lifting pośladków;
  • Redukcja zmarszczek na szyi i dekolcie;
  • Ujędrnienie skóry i redukcja rozstępów na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach;
  • Ujędrnienie skóry po porodzie lub zabiegu liposukcji;
  • Przy problemie otyłości – zabiegi na ramiona, brzuch (zmniejszenie objętości talii), korekta linii pleców.

Hilo Lift Przed & Po

Jak działają nici Hilo Lift?

Po zaimplementowaniu nici PDO pierwszych efektów poprawy skóry należy się spodziewać po 3- 4 tygodniach, a najlepsze widoczne są już w trzecim, czwartym miesiącu. Wzrost kondycji skóry trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie.

Efekty elastyczne wynikające ze zwiększonej syntezy kolagenu utrzymują się średnio 24 miesiące (maksymalnie do 36 miesięcy). Uzależnione jest to od wyjściowej kondycji skóry, tempa procesów metabolicznych zachodzących w skórze oraz od wieku Pacjenta i sposobu życia (używki, fotoprotekcja, nawilżanie skóry itp.).

Zabieg z wykorzystaniem nici Hilo Lift są właściwie bezinwazyjne dla organizmu (ewentualne siniaki znikają po kilku dniach) i mogą stanowić alternatywę dla zabiegów z użyciem skalpela.

Najlepsze efekty obserwuje się u Pacjentów w wieku od 30 do 55 lat, ale ich stosowanie jest korzystne dla wyglądu u osób w każdym wieku.

Zabiegi z wykorzystaniem nici Hilo Lift można wykonać w DS Instytut (dsinstytut.pl)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (186 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...