Moschino X The Sims – modelki i modele przeniesieni do popularnej gry komputerowej

Z pewnością nieraz zdarzyło ci się zbudować dom, a potem ubrać i nazwać twojego Sima. Czy już wówczas zastanawiałaś się nad wyjątkową stylizacją, czy raczej skupiałaś się na aranżacji kuchni oraz pielęgnowaniu kontaktów z sąsiadami? Teraz do gry The Sims wraca marka Moschino, która skupia się właśnie na modzie obowiązującej w wirtualnym świecie. Zobacz efekty połączenia obu rzeczywistości!

Wirtualna rzeczywistość łączy się z realem. To żadna nowość! Jednak efekty takich eksperymentów zazwyczaj są niezwykle ciekawe i tak oto mam tego przykład. Wystarczy przyjrzeć się zdjęciom z sesji wykonanej w miasteczku Simów – bohaterów gry komputerowej The Sims. Tutaj jednak zamiast wykreowanych przez nas za pomocą pada awatarów, spotykamy modeli i modelki, które dumnie pozują we wnętrzach stylizowanych na grę. Odwołują się do niej też co poniektóre outfity, które do złudzenia przypominają rozmazane piksele. Jak się wam podoba taki modowy eksperyment?  Przedstawiamy kolekcję Moschino X The Sims.

Moschino X The Sims – modelki i modele przeniesieni do popularnej gry komputerowej

Moschino w swoich kolekcjach bardzo często odnosi się do popkultury. Marka wielokrotnie kolaborowała już zarówno z Barbie, jak i z postaciami Disneya. Często do swoich projektów zaprasza też artystów i celebrytów. W ich poszukiwania trendów jak najbardziej wpisuje się więc popularna gra „The Sims”, która choć ma już swoje lata – nadal nie traci na aktualności. Z roku na rok wychodzą jej kolejne wersje, a my niezmiennie wciągamy się w tworzenie simowych przedmieść, pielęgnowaniu relacji między sąsiadami czy pichceniu w wirtualnej kuchni. Oczywiście tworzymy też swoich Simów, ubierając je wedle własnych gustów. A teraz do pakietu ubrań w grze dołączą również projekty od Moschino! Co więcej, propozycje z najnowszej kolekcji nie pozostaną wyłącznie w wirtualnej szafie, bo wkroczą też na prawdziwe ulice.

 

Moschino na ulicach i w grze

Za kolekcją, która trafi zarówno do gry, jak i do sklepów stoi właściciel marki Jeremy Scott oraz  Electronic Arts. Ubrania w pikselowy design, a także charakterystyczne długie bluzy z logiem Moschino zostały zaprezentowane w czasie Springs Desert Party organizowanym przez Scotta właśnie. W stylizacjach pochodzących z kolekcji mogłyśmy też już zobaczyć nasze rodzime influencerki, a m.in. Maffashion na Coachelli.

 

Oto kilka ujęć z sesji u Simów

https://www.instagram.com/p/BwGZzSmh083/ https://www.instagram.com/p/BwM1hz5hKkp/ https://www.instagram.com/p/BwHVugYB4sx/ https://www.instagram.com/p/BwIDzSxhyLq/ https://www.instagram.com/p/BwLz9Kph__6/ https://www.instagram.com/p/BwJnjc0Bf2F/ https://www.instagram.com/p/BwH4tLjBpCq/ https://www.instagram.com/p/BwWF9IvhiWd/ https://www.instagram.com/p/BwPUgRXhGT9/ https://www.instagram.com/p/BwFXUbYhJNG/ https://www.instagram.com/p/BwFIG8AhVgZ/ https://www.instagram.com/p/BwE3T6rhAa_/ https://www.instagram.com/p/BwOWXwshVyh/

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. DorotkazkrainyOz  18 kwietnia 2019 11:50

    Gram w Simsy od kilku ładnych lat. Poszerzenie ich garderoby to fajna opcja

    Odpowiedz
  2. Kasia  3 maja 2019 20:42

    Nieźle to wygląda. Kiedyś grałam w simsy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany