Michał Szpak ambasadorem marki lakierów Nails Company

Michał Szpak został ambasadorem lakierów hybrydowych marki Nails Company. Bez wątpienia to spełniony artysta obdarzony wyjątkową skalą głosu oraz absolutnie nietuzinkowa postać rodzimego showbiznesu, kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Tym razem widzimy go w innej roli.

 

Michał Szpak znany jest ze swoich wyrazistych strojów scenicznych oraz mocnego makijażu, które zawsze uzupełnia perfekcyjnym manicure. Jego wybór na ambasadora marki Nails Company był więc oczywisty, a efektem współpracy jest wyjątkowa sesja fotograficzna w Mieście Miłości – Wenecji.

„Rola ambasadora marki kosmetycznej jest dla mnie nowością ale również wielkim wyzwaniem. Cieszę się, że mogę promować produkt, który jest jednym z elementów budowania mojego charakterystycznego wizerunku scenicznego. Podczas pracy na planie zdjęciowym w Wenecji staraliśmy się uchwycić etos romantycznego kochanka – człowieka wrażliwego, rozkochanego w pięknie, zmysłowości oraz posiadającego duszę szczerego artysty. Mogę powiedzieć, że odzwierciedla to w pełni moją osobowość.” – tłumaczy Michał Szpak.

Marka Nails Company od wielu lat buduje swoją pozycję lidera w dziedzinie lakierów hybrydowych, akryli i preparatów do pielęgnacji paznokci. Swój sukces zawdzięcza nie tylko międzynarodowemu zasięgowi ale przede wszystkim udoskonalaniu portfolio swoich produktów, zgodnie ze zmieniającymi się trendami i zapotrzebowaniem stylistek paznokci. W katalogu znalazły się więc linie lakierów magnetycznych Gellique Magnetique czy lakiery metaliczne serii Gellique Chrome, a także akcesoria niezbędne do wyposażenia każdego salonu: pędzelki, pilniki, lampy itp.. W ofercie Nails Company znajdują sie także linie balsamów, kremów czy parafin skomponowanych w oparciu o wyselekcjonowaną linię zapachową. Marka oferuje dodatkowo profesjonalne cykle warsztatów i szkoleń zdobienia paznokci.

 

„Do roli ambasadora marki Nails Company poszukiwaliśmy artysty pełnego energii, barw, emanującego pozytywną siłą. Celowo nie zdecydowaliśmy się na klasyczną kampanię beauty, z modelką w roli głównej. Zależało nam na elemencie zaskoczenia i pokazania różnych kanonów piękna. To Michał Szpak uwiódł nas swoim magnetycznym spojrzeniem, oryginalnością oraz nutą dekadenckiej nonszalancji. Znakomicie wpisuje się on w filozofię marki Nails Company, stworzonej z myślą o odważnych, nowoczesnych i nie obawiających się eksperymentować użytkownikach. Wierzymy, że nada on naszej marce powiewu świeżości.” – wyjaśnia Dobrosława Lewkiewicz (właściciel & instruktor Nails Company).

Oficjalna strona marki: www.nailscompany.eu

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (84 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  7 marca 2017 05:25

  Nie rozumiem niektórych zdjęć- ich przekazu. Myślę, że Michał mógł się trochę rozpromienić, bo wyszedł na nich ponuro, jakby był pogrążony w smutku. Poza tym lubię go za szczerość i talent.

  Odpowiedz
 2. Aromer0209  7 marca 2017 11:52

  Nie rozumiem jak facet może być ambasadorem marki lakierów do paznokci. Moim zdaniem facet to powinien być facet, a lakiery do paznokci są dla kobiet i niech tak pozostanie.

  Odpowiedz
 3. martucha180  7 marca 2017 11:57

  Bardziej kobiety reklamują lakiery…

  Odpowiedz
 4. Magrabka31  7 marca 2017 22:14

  To chyba jakaś pomyłka,facet reklamujący produkt skierowany w dużej mierze do kobiet.Fakt maluje sobie paznokcie,ale co z tego! Moim zdaniem tylko się ośmiesza!

  Odpowiedz
 5. AnnStyl  7 marca 2017 22:59

  Zdjęcia jak zdjęcia, takie sobie. Ale faktycznie niezbyt trafiony pomysł z tym, żeby facet reklamował lakiery do paznokci. Chyba zamierzony cel niezbyt został osiągnięty. Akurat w tym wypadku znana twarz faceta nie wystarczyła by reklama byłą trafiona.

  Odpowiedz
 6. luna341  8 marca 2017 12:01

  Jakos do mnie nie przemawia mężczyzna reklamujący lakiery do paznokci

  Odpowiedz
 7. Aneta  8 marca 2017 14:24

  Facet ambasadorem lakierów do paznokci… Świat oszalał… Tak samo jak jakiś czas temu ambasadorem Semilaca był (nie wiem, czy dalej jest) Rafał Maślak.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.