Marka Claire’s prezentuje nową eksluzywną kolekcję „PRISM” zaprojektowaną przez Katy Perry!

Marka Claire’s zaprezentowała produkty z najnowszej kolekcji biżuterii “PRISM” zaprojektowanej przy współpracy ze znaną amerykańską wokalistką Katy Perry. Zobaczcie zdjęcia!

Claire’s Inc., jedna z wiodących sieci sklepów z modnymi dodatkami dla młodych kobiet i dziewcząt, zaprezentowała po raz pierwszy pięć produktów z najnowszej kolekcji biżuterii “PRISM” zaprojektowanej przy współpracy ze znaną amerykańską wokalistką Katy Perry. Kolekcja zostanie wprowadzona do sprzedaży wiosną tego roku.

Katy Perry Claire's (4)

„Oto specjalny przedpremierowy pokaz mojej najnowszej kolekcji PRISM dla Claire’s!  Produkty te zostały opracowane przeze mnie osobiście z myślą o Was. To moje ulubione przedmioty z wchodzącej do sklepów linii „Roar”. Ale to tylko początek tego, czego możecie się spodziewać w ramach mojej kolekcji PRISM. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich noszących dodatki z tej kolekcji na koncertach w ramach mojej trasy Prismatic World Tour!”

Katy Perry Claire's (3)

„Katy jest wyjątkową artystką, która inspiruje dziewczyny i kobiety na całym świecie. Jej nacisk na wyrażanie swojej indywidualności i bycie sobą odzwierciedla misję naszej marki”, skomentowała Beatrice Lafon, prezes Claire’s Inc. „Produkty wchodzące w skład kolekcji PRISM oddają jej fantastyczny styl, są zabawne i przystępne cenowo.”

Pełna ekskluzywna kolekcja „Katy Perry PRISM Collection” zawierać będzie produkty z edycji limitowanych, produkty sezonowe, produkty kolekcjonerskie oraz produkty inspirowane słowami i tytułami największych hitów piosenkarki. Kolekcja PRISM będzie regularnie wzbogacana o nowe produkty podczas trwania współpracy Claire’s i Katy. Więcej produktów z linii ROAR pojawi się w sklepach i na stronie internetowej w maju.

Katy Perry Claire's (2)

Katy Perry Claire's (1)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (243 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  18 kwietnia 2014 06:30

  Bardzo fajne szkoda,że juz za stara jestem na takie ozdoby.

  Odpowiedz
 2. bbo  18 kwietnia 2014 19:30

  I kolejna gwiazda-projektantka.

  Odpowiedz
 3. martucha180  18 kwietnia 2014 22:41

  Nie w moim guście.

  Odpowiedz
 4. marcia7  27 marca 2015 17:26

  dla mnie za odważne

  Odpowiedz
 5. Aneta  31 października 2015 16:46

  Super biżuteria 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany