Form.pl – powiew świeżości na rynku

Przed kilkoma tygodniami na dobre wystartował sklep Form.pl. Bardzo estetyczna i przejrzysta witryna zachęca do dalszego klikania, a rozważnie dobrana oferta intryguje i namawia do zakupów. Jak działa sklep Form.pl, jaką przyjął strategię i czym wyróżnia się na tle konkurencji?

źródło: www.pixabay.com

Najciekawsi producenci z Polski i Świata

Przeglądając ofertę Form.pl bardzo szybko natrafimy na produkty, których nie widzieliśmy w innych sklepach. Wpadniemy też na producentów, z którymi do tej pory, nie przyszło się nam spotkać. Asortyment sklepu bogaty jest w dzieła projektantów takich marek, jak holenderskie Zuiver i It’s about RoMi, duńskie Dutchbone i Actona, czy reprezentantów rodzimej sceny: Wood Republic – małej, rodzinnej manufaktury, tworzącej ręcznie meble ze sklejki. Osoby odpowiedzialne za odnajdywanie nowych wzorów i inspiracji, nieustannie poszukują lepszych i ciekawszych rozwiązań. Świat otwiera się na nowych twórców i nieszablonowe projekty, a Form.pl doskonale to wykorzystuje, serwując nam esencję nowoczesnego designu. 

Wyselekcjonowana oferta

Z całą odpowiedzialnością można powiedzieć, że Form.pl ma swój styl! Jest to dość nietypowe stwierdzenie, ponieważ nietrudno zauważyć, że sklepy online, w większości (niestety), przyjmują strategię “im więcej, tym lepiej”. W efekcie, często spotykamy platformy, które postanowiły sprzedawać masowo i każdemu, za każde pieniądze. Nie dbając o właściwy wybór i kontrolę jakości sprzedawanych mebli i akcesoriów, a przecież można zapewnić swoim klientom bardzo duży wybór, jednocześnie dbając o spójność i jakość oferty. Za profesjonalną selekcję asortymentu odpowiedzialni są architekci z Biura Projektowego Wnętrzarium, które od wielu lat realizuje projekty aranżacji wnętrz na terenie całego kraju. To właśnie oni, każdego dnia, dbają o to, żeby każdy, w ofercie sklepu, mógł znaleźć najlepsze meble, stworzone specjalnie dla jego potrzeb.  

Duży wybór

Twórcy sklepu Form.pl doskonale zdają sobie sprawę, że skrupulatna selekcja produktów nie może ograniczać możliwości wyboru spośród tysięcy wzorów, kolorów i projektów. Dlatego oferta powiększa się z dnia na dzień. Cały asortyment, docelowo obejmie kilka tysięcy produktów. Co ciekawe, oprócz samych mebli, form.pl już teraz prowadzi sprzedaż akcesoriów oświetleniowych, tekstylnych, donic, luster, dywanów i wszystkich elementów wyposażenia wnętrz, które nie zawsze są zauważane przez klientów, ale niemal każdy z nas posiada je w swoim domu.

Współpraca z architektami 

Sklep odrzuca utarte na przestrzeni lat schematy i koncepcje panujące w branży. Tworzy własny model biznesowy, gdzie priorytetem jest prezentowanie odpowiednich, sprawdzonych produktów, przy zachowaniu szerokiego wyboru. Oferta obejmuje wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne do urządzania wnętrz. Twórcy chętnie podejmują współpracę z architektami i projektantami, żeby proces aranżacji był jak najszybszy, ale nie wymuszał kompromisów. Jeśli masz jakikolwiek związek z branżą wnętrzarską – odezwij się do Form.pl. Na pewno znajdziecie pole do inspirującej współpracy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (36 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany