Aukcja: BIOVAX – Odżywka BB 60 sekund z keratyną i jedwabiem

Odżywki pielęgnacyjne Biovax BB Beauty Benefit zostały zaprojektowane tak, aby odżywiać, chronić i nawilżać włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych. Ich bezproblemowa aplikacja to zasługa doskonale wyważonej konsystencji: kremowej i jednocześnie lekkiej.

Odżywka zawiera – Pro2Kéra Silk – aktywny zespół naturalnych białek, który dzięki zestawieniu nisko-cząsteczkowych aminokwasów i wysoko-cząsteczkowych protein wykazuje szerokie spektrum działania, zarówno na poziomie rdzenia, jak i na powierzchni włosa.

Aminokwasy jedwabiu (300 Da) – wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych. Wiążą wodę, utrwalając efekt głębokiego nawilżenia.

Proteiny jedwabne (50.000 Da) – tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm, który utrzymuje wilgoć w jego wnętrzu oraz chroni go przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

Keratyna (28.000 Da) – uzupełnia niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa, plombując jej uszkodzone miejsca.

Pełen opis produktu (link aktywny po wejściu na aukcję): Opis przedmiotów znajdujących się aktualnie na aukcjach   Koniec aukcji: 28.02.2015, godz. 21:00