Żyj swobodniej! Kolekcja Big Star Wiosna Lato 2011

Żyj swobodniej! i Wybieraj swobodnie ! To dwa motywy nowej odsłony marki Big Star w roku 2011.
Żyj swobodniej! to filozofia życia jaką rekomenduje BIG STAR w swojej kampanii j w nadchodzącym sezonie. Szybkie tempo, wiele wyzwań i nieustająca rywalizacja sprawiają, że zatracamy się w pędzie dnia codziennego. Nie zauważamy chwil, nie czerpiemy z bycia tu i teraz. Ale wolność, która jest w każdym z nas, pozwala wybierać.
Wybieraj swobodnie! Uwolnij umysł, decyduj podążając za własnymi upodobaniami. BIG STAR poprzez różnorodność i szeroki asortyment produktów umożliwia Ci swobodny wybór na każda okazję.

kolekcja big star

Kolekcja Big Star

Najbliższe kolekcje projektowane są z myślą o ułatwieniu wyborów i swobodnym miksowaniu wszystkich elementów kolekcji. Różnorodność przy jednoczesnej spójności modeli pozwala tworzyć najróżniejsze stylizacje – na wiele okazji.

Czołową pozycję w kolekcji Wiosna/ Lato 2011 zajmuje jak dotychczas jeans, łączący w tym sezonie elementy estetyki początków historii jeansu w połączeniu z klimatem Ameryki lat 50-tych. Modele proste w formie, zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem wygody i funkcjonalności, uszlachetnione poprzez awangardowe dodatki i precyzyjne wykończenia, nadające, w zależności od modelu, bardziej lub mniej zdecydowanego charakteru. Jeans do biura, do parku, na rolki, na imprezę, szalony wypad z przyjaciółmi, romantyczną randkę. Spodnie dobrze dopasowane do sylwetki, dające poczucie wygody i atrakcyjnego wyglądu oraz pewność siebie w każdej sytuacji, bez względu na okazję.

Bluzki – podstawa kolekcji

Możliwość tworzenia dowolnych stylizacji zapewnia również szeroki wybór bluzek, topów, koszul. Letni nastrój, wesoła, rześka kolorystyka oraz elementy rękodzieła w motywach graficznych i zdobieniach doskonale współgrają z modelami jeansowymi. Przebojem będą dzianiny w szerokie pasy i obecny w modzie od kilku sezonów marynarz. Klasyczne szarości i odcienie pudrowe sprawdzą się w bardziej oficjalnych sytuacjach, a soczyste, zdecydowane kolory ożywią nastrój wiosenno- letnich wypadów z przyjaciółmi.

Wśród bluzek ważne miejsce zajmuje tradycyjna, biała koszula o prostym kroju, niczym z męskiej szafy. Ceniona za swoją uniwersalność pozwala łączyć się z różnymi elementami garderoby i zmieniać swój charakter w zależności od okazji. W kolekcji nie brakuje również podkreślających sylwetkę topów i wręcz przeciwnie nowatorskich w formie, obszernych t-shirtów. Uzupełnieniem całości są modne akcesoria, które, podobnie jak wszystkie propozycje Big Star na wiosnę i lato 2011, dobierać można według własnych upodobań i potrzeb.

Radość swobodnego wybierania, podążanie za własnymi pragnieniami, wolność umysłu i radość czerpana z każdej chwili. Poczucie atrakcyjności, wygoda i modny wygląd ? wybieraj swobodnie i czuj się swobodniej, każdego dnia.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (303 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...